Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
masina za perenje

prodavam masina za perenje na koli
marka : RHEINLAND ELEKTRO
work press : 110 bar max.press 125 bar

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 05.08.2016
masina za nizenje tutun

Masina za nizenje tutun na struja vo odlicna sostojba cena po dogovor.Informacii na 076 574 965 Elica

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.07.2016
Masina za sienje Bagat

Se prodava odlicno socuvana masina za sienje Bagat so kabinet.

Цена:2.800 ден.

   

Објавен на: 04.07.2016
racen alat,mengeme, meraci za kompresija za avtomobili, gar.so krckala,subleri i dr

racen alat,mengeme,meraci za kompresija gar za cilindri,gar so krckala i dr

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.06.2016
Rent a car- Изнајмување на Возила

-Sevrolet Spark 1.0 15eur na den.
-Fiat Linea 1.4 40eur na den.
-Sevrolet Aveo Sedan 1.4 40eur na den.
-Lancia Delta 1.4 75eur na den.

Цена:15 €

   

Објавен на: 27.06.2016
сериозни и брза сведоштво заем во 72 часа

Јас доаѓам од оваа порака покажа добра услуга примена. Јас SANSONETTI контактирајте со г-ѓа Паскал за апликација за кредит помеѓу особено што добив. На кредит за создавање на мојот сопствен проект,...

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.06.2016
Digitalna vaga

Se prodava digitalna vaga koristena samo 2 meseca i ednash vishe bazdarena. Nosivost do 30 kg. -moznost za koristenje i so baterija.

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 21.06.2016
Индустриска филтрација

Официјални застапници на DONALDSON индустриска филтрација за целиот Балкан. Отпрашување, филтрирање на копмпримиран воздух, процесна филтрација.

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.06.2016
Вентилатори

Сите видови на индустриски вентилатори: аксијални и центрифугални, низок/среден/висок притисок

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.06.2016
masina za secenje stiropor

novi masini za secenje stiropor, za poveke informacii na tel

Цена:350 €

   

Објавен на: 20.06.2016
TRANSPORTERI DOZERI PAKERKI MLINOVI MESALKI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski masini za pakuvanje; -dozerki za med,dzem,krem,shampon; -praskasta i zrnesta roba lepacki za folija;dozer za cement -melnici...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 13.06.2016

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.06.2016
masini za perenje na tepih i pravosmukalki

Prodazba na masini za perenje tepih i pravosmukalki industriski

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 11.06.2016
Se Prodava(Punkt Aparat)

Se Prodava ili Zamena
Nov ne koristen
Ispraven moze da se proba i da se vidi vo sekoe vreme
ne e krajna cena.

Цена:600 €

   

Објавен на: 10.06.2016
Strafalka 18 v odlicna sostojba

Strafalka 18 v odlicna sostojba so odlicna baterija

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 02.06.2016
stolarska masina so tri operacii

stolarska masina 4.5kw abrihter kruzna pila dupcalka ili freza dopolnitelno se instalira

Цена:700 €

   

Објавен на: 01.06.2016
Masina za sienje! Odlicna sostojba. dobra cena. Super zdelka!

Masinata e skoro nova. mnogu malku koristena, no stoi podolgo vreme, spakuvana. Bese koritena za sienje vo izrabotka na tapaciran mebel (overlock).
Posle odreden period, ako ne ja prodademe za bar...

Цена:250 €

   

Објавен на: 28.05.2016
PRODAVAM VENDING APARATI ZA LADNI I TOPLI PIJALOCI

AKCIJA !!! PRODAVAM VENDING APARATI ZA LADNI PIJALOCI (LIMENKI,MALI SISENCA,GRICKI...)CENA 20.000 i KAFEMATI -APARATI ZA TOPLI PIJALOCI (NEKOLKU VIDOVI)KONTAKT TELEFON 070 255846

Цена:20.000 ден.

   

Објавен на: 25.05.2016
pakuvarka

Masinata e za pakuvanje na praskasti proizvodi.Vo odlicna sostojba e

Цена:7.000 ден.

   

Објавен на: 25.05.2016
PAKERKI DOZERI POLZAVESTI TRAKASTI TRANSPORTERI MLINOVI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski masini za pakuvanje; -dozerki za med,dzem,krem,shampon; -praskasta i zrnesta roba lepacki za folija;dozer za cement -melnici...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 17.05.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка