Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Стројеви за картонажу


Masine za proizvodnju kartonske ambalaze:

-masina za stancovanje kartona,

Цена:2.000 €

   

Објавен на: 17.03.2017
termo pecka 2.5 kw

prodavam mala termo pecka dvojka,pogodna za sekoe mesto..

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 14.03.2017
Продавам Машини за обработка на метал

Продавам 4 машини за обработка на метал:
-Дребонг - Бугарски "Сливен" должина 2 метри;
-Стубна дупчалка - од Руско производство;
-Фреза - Југословенска Иво Лола Рибар

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.03.2017
машина за сечење и цепење дрва

Продавам машина за сечење и цепење на дрва. Нова неотпакувана донесена од Германија. Цена поволна

Цена:8.000 €

   

Објавен на: 27.02.2017
Prodavam masina za hemisko cistenje.

Prodavam masina za hemisko cistenje,nova,kineska i masina za vadenje fleki(detasiranje)

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.02.2017
Продавам гасмаски

Професионални гасмаски од германско производство тел,070353190

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 31.01.2017
Itno prodavam traktor!!!!

Itno prodavam traktor Stayer cvt 6170 2007 godiste mnogu malce koristen kako nov!!!
Cena po dogovor!!!!

GORAN 078 633399

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.12.2016
опрема за млекарници

Апарат за топено сирене
апарати за кашкавал
коси,моцарела,плетки

Цена:2.000 €

   

Објавен на: 16.12.2016
опрема за кашкавал

изготвители,апарат за изпарване,дозатори

Цена:9 €

   

Објавен на: 16.12.2016
Polnaci za akumulatori

Сервис Јоле - Штип врши Производство на полначи за акумулатори:
• Полначите за акумулатори се користат единствено за полнење на сите видови на акумулатори од 45-135 Аh. т.е. сите видови на ак...

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.12.2016
Sigma mashina na plocki

Profesionalna italianska

Цена:245 ден.

   

Објавен на: 12.12.2016
Diplomirao sam 12 godina uvijek sam pomaže ljudima

Diplomirao sam 12 godina uvijek sam pomaže ljudima da se povjerenje ljudi, a ja još uvijek vratiti k vama za pomoć, nakon Mao kontakt e-mail:

Цена:120 ден.

   

Објавен на: 12.12.2016
Mashina za dolno sechenie na profili

Proizvoditel predlaga Mashina za dolno sechenie na profili.Za kontakti:Bulgaria na GSM: 00359878371922, Za poveche inmformatsija na www.pvc-mashini.com

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 06.12.2016
Заби за корпи на багери и ножеви за булдужери и греидери

Располагаме со најквалитетниот светски бренд за производство на адаптери и заби навлаки за корпи на багери и ножеви за греидери и булдужери. Имаме од сите видови на лагер и испорака веднаш. Zabi i ...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 03.12.2016
prikolka

prikolka za motokultivator

Цена:11.000 ден.

   

Објавен на: 30.11.2016
Trebate hitan zajam ili ako Božić

Trebate hitan zajam ili ako Božić
Dakle, javite nam se na: manuel.antonio.sampaio2@gmail.com

javite nam se na: manuel.antonio.sampaio2@gmail.com

Цена:20.000 €

   

Објавен на: 29.11.2016
Prodavam Laser za gravieanje

Laser za graviranje Nov 5 rabotni casa 40kw

Цена:1.150 ден.

   

Објавен на: 18.11.2016
Sterilizator Suv

Sterilizator za ordinacii

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 16.11.2016
polirka

Se prodava komplet Masina za poliranje parket malku koristena

Цена:850 €

   

Објавен на: 10.11.2016
parket

Se prodava komplet Masina za struganje parket mnogu malku koristena

Цена:850 €

   

Објавен на: 07.11.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка