ВИП – што е тоа?

1. Вип оглас

Со цел за подобар и поуспешен пласман на вашиот продукт/услуга, ВИП маркет 5 нуди поставување на Вип оглас за приватно или правно лице.

ОписЕден ВИП оглас кој е маркиран со специјална боја и кој ќе има приоритет во прикажувањето пред другите обични огласи во соодветната категорија.

Цена: 90 денари + ддв  за 3 месеци

2. Екстра ВИП оглас

ОписОвој ВИП оглас освен тоа што ќе се појавува најгоре при листањето во соодветната категорија, ќе биде прикажан и на почетната страна на сајтот, а со тоа ќе добие уште поголема значајност пред публиката.

Цена: 1.800 денари со вклучен ддв  за 3 месеци (Плаќање на жиро сметка)

3. ВИП продавница

Освен стандардните и ВИП огласите, ВИП маркет 5 на заинтересираните субјекти (агенции, увозници на автомобили, продавници за комп. опрема и др.) им нуди можност за поуспешна промоција на своите производи/услуги.

ОписКлиентот добива специјалнa брендиранa страна на ВИП маркет 5, на која ќе бидат излистани сите огласи на огласувачот.


Контактирајте со нас на нашиот е-маил: info@vipmarket5.mk


Ќе ни биде задоволство да ви помогнеме и да ве услужиме!


За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка