Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ODKUPUVAM SEKAKOV TIP GAJBI

Vrsam odkup na gajbi od sekakov tip skopje i posiroko kontakt tel.075 514 467 i 070 814 551

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.12.2015
Brusilka Eksentricna

Се продава нова не употребувана Пневматската ексцентрична брусилка е наменета за брусење на дрво, метал, пластика, глет маса и кит. и за полирање. Носачот на брусна хартија е опремен со лепенка за ...

Цена:3.100 ден.

   

Објавен на: 30.11.2015

Цена:2 €

   

Објавен на: 19.11.2015

Цена:3.000 €

   

Објавен на: 18.11.2015
burinja

burinja za nafta50

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 17.11.2015
RAZLICNI VIDOVI NA TRANSPORTERI ELEVATORI DOZERI PAKERKI


Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski masini za pakuvanje;transporteri -dozerki za med,dzem,krem,shampon; -lepacki za folija;ventili za kafe -melnici za seker, ...

Цена:1 €

   

Објавен на: 17.11.2015
Klipsarica – rucna masina za zatvaranje (klipsanje) suhomesnatih proizvoda i druge ambalaze

Klipsarica – rucna masina za zatvaranje (klipsanje) suhomesnatih proizvoda i druge ambalaze.
Nema vise mukotrpnog vezivanja, isecenih ruku i gubljenja vremena. Jednim potezom odradili ste sa...

Цена:200 €

   

Објавен на: 13.11.2015
POVEKE VIDOVI NA PAKERKI DOZERI MLINOVI TRANSPORTERI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski masini za pakuvanje;transporteri -dozerki za med,dzem,krem,shampon; -lepacki za folija;ventili za kafe -melnici za seker, pr...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 13.11.2015
masina za pakuvanje

masina za pakuvanje na praskasti proizvodi-(Tehnomatik Srbija)

Цена:7.000 €

   

Објавен на: 10.11.2015
KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SPALNA VRTENI SKALI RESETKI ZA PROZORCI I VRATI

BRAVARSKA RABOTILNICA"SASKO-GIS"DOOEL

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA

Цена:50 €

   

Објавен на: 30.10.2015
Kupuvam

Kupuvam poloven dobro socuvan kazan za pecenje rakija

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.10.2015
Klipsarica - rucna masina za zatvaranje (klipsanje)

Prodajem rucne masine za klipsanje suhomesnatih proizvoda i pakovanje ambalaze :
-Klipsanje kulenova, kobasica,salama,pasteta u crevu itd…
-Pakovanje i zatvaranje mlecnih proizvoda u cre...

Цена:250 €

   

Објавен на: 22.10.2015
Rucna masina za zatvaranje (klipsanje)

Klipsarica - rucna masina za zatvaranje (klipsanje) suhomesnatih proizvoda i druge ambalaze.
Nema vise mukotrpnog vezivanja, isecenih ruku i gubljenja vremena. Jednim potezom odradili ste sav pos...

Цена:250 €

   

Објавен на: 22.10.2015
Mlin za zito

Kompletan mlin sa silosima za zito,marke Malaguti.u ponudi imamo jos mlinova razlicitog kapaciteta.

Цена:1.800.000 €

   

Објавен на: 09.10.2015
Rashladna komora

Rashladna komora od rosvaja

Цена:200.000 €

   

Објавен на: 09.10.2015
APARATI ZA VARENJE CO2

Aparati za varenje 2 komada od 230 i 160 ampera

Цена:90.000 €

   

Објавен на: 09.10.2015
Silosi za brasno

Kompletni silosi za brasno od rosvaja

Цена:500.000 €

   

Објавен на: 09.10.2015
SELL HAY RAKES

We are group companies in Turkey. We are manufacture farm machineries (rotary drum mowers, hay rakes etc.), agricultural trailer parts and farm machines parts since 1950 in Turkey.

We are also ...

Цена:175 €

   

Објавен на: 09.10.2015
Plasma CNC controller THC 950/1450

Curved cutting, machine elements, advertisements, design, interior – fast and easy!!!
Packaging:
VIDEO GUIDE(manual), Driver,
THC controller, linear coordinate modules,

Цена:2.300 €

   

Објавен на: 07.10.2015
Rotary Plasma Cutter

Продаја плазма машину за аутоматску четвороугао сечење сложене делове са отворима (корнер плате, монтажне зграде, метални радионици, делови за инвентар, и др.). Попречног пресека до 170/170мм. Крив...

Цена:23.000 €

   

Објавен на: 02.10.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка