Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
FRIZIDER VETRINA ZA RAZLADUVANJE

SE PRODAVA VERTIKALNA OTVORENA VETRINA ZA RAZLADUVANJE.

Цена:По договор

   

Објавен на: 07.02.2016
Frizider vitrina za razladuvanje 4m

Prodavam horizontalna razladna vitrina 4m friziderot e kako nov malce koristen.

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.02.2016
Поволно продавам машина за шиење Багат

Поволно продавам машина за шиење Багат со ножен погон, комплет со комода. Машината е малку користена, само за домашни потреби

Цена:5.300 ден.

   

Објавен на: 03.02.2016
masina za proizvodstvo na venecijan zavesi roletni

kupuvam masina za izrabotka na venecijan zavesi roletni

Цена:По договор

   

Објавен на: 31.01.2016
masini idustriski

prodavam masini za sienje .rupicarka okasta,laktarka , ringicarka punt, pojasarka ovrlak, takarka ili lasticarka ,prava i dr. Cel pogon

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.01.2016
Baloni, štampa balona, konfete, prodaja konfeta, cepelini, lopte

Štampamo balone od letex-a ( gume ) precnika od 10cm pa do najvecih koji se prave od 2,4M.Štampamo kvalitetno i balone od microfolije-šuškave balone. Organizujemo ispu&s...

Цена:1 €

   

Објавен на: 12.01.2016

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.01.2016
Masina za melenje kafe

se prodava masina za melenje kafe(trofazna) vo super sostojba.Cena po dogovor

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.01.2016
Керамички водечки ролки и прстени /нишководичи/

Предлагам керамички водечки ролки и прстени /нишководичи/, полирани, користени во текстилната техника, во машини за производство на кабли и проводници, во производство на производи од челична жица ...

Цена:4 €

   

Објавен на: 09.01.2016
stolbna dupcalka

stolbna dupcalka vo odlicna sostojba
marka sarlah so duplo postole
070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.01.2016
flansa za futer za strug

flansa f200 za us 400 mtz
070,611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.12.2015
Aparat za zavaruvanje

aparat za zavaruvaje rade koncar nov ne koristen
350 A
070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.12.2015
Motokultivator BELLINI B - 100

Мотокултиваторот Белини Б-100 има економичeн бензински мотор со јачина од 7 кс.
Менувачот е со 2 брзини напред и една назад (рикверц). Рачките на овој модел можат да се регулираат во сите насоки....

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.12.2015
MOTOKULTIVATOR FORTECO - MOTOKULTIVATORI

Без конкуренција - само кај нас и така најниските цени во Македонија се уште пониски.

Мотофрези FORTECO, со приклучна опрема се наменети за повеќе работни операции во градинарството, но и во лоз...

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.12.2015
MOTOKULTIVATOR - MOTOFREZI - MOTOKULTIVATORI

Продаваме мотофрези и мотокултиватори од сите категории, со бензински и дизел мотори. Предлагаме и опрема за мотокултиватори, како: фрези, плугови, косачки, браздачи, компировадачки, метални тркала...

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.12.2015
Motokultivator BELLINI B - 125 - 9 KS

Мотокултиваторот Белини 125 е со бензински мотор од 9 кс и 270 цм3., а воедно има мала потрошувачка на гориво (околу 1л. на декар). Има 2 брзини за движење напред и 2 за движење назад. Наменет е за...

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.12.2015
Motofrezа sto nikogas nema da Ve izneveri !

Мотофрезата Фортеко е најдобрата и најсигурната мотофреза на Македонскиот пазар, со 100 % логистика и 1 година гаранција !
Мотофрези ФОРТЕКО, со приклучна опрема се наменети за повеќе работни опер...

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.12.2015
Motokultivator Special - TPS Labin Progres ( Goldoni )

Мотокултиваторoт e со дизел мотор од 8 KW. Менувачот има 6 брзини (4 напред и 2 назад). Стартирањето на моторот е со двојна изведба, рачно со јаже и електростартирање со алансер и акумулатор. Овој ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.12.2015
Motokultivator Mondial - TPS Labin Progres ( Goldoni )

ООвој мотокултиватор припаѓа во категоријата на професионални мотокултиватори. Опремен е со економичен 4-тактен дизел мотор со јачина од 5,14 КW. Наменет е за сите работни операции во земјоделието ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.12.2015
Motokultivator Bellini B - 130

Мотокултиваторот Белини 130 е наменет за повеќе работни операции во сите мали и средни земјоделски стопанства.
Изработен е од многу цврста конструкција, со вграден економичен бензински мотор од 13...

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.12.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка