Strafalka 18 v odlicna sostojba

ЦЕНА: 2000 мкд

Strafalka 18 v odlicna sostojba


Strafalka 18 v odlicna sostojba so odlicna baterijaГрад:
Skopje
Телефон:
070618058
Објавен на:
02.06.2016

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Stevce Lazovski
Град:
Skopje
Телефон:
070618058
Објавен на:
02.06.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка