Вентилатори

ЦЕНА: По договор

Вентилатори


Сите видови на индустриски вентилатори: аксијални и центрифугални, низок/среден/висок притисокГрад:
Маџари
Телефон:
078227697
Објавен на:
20.06.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Панче ЕВРОСКОП
Град:
Маџари
Телефон:
078227697
Објавен на:
20.06.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка