masina za nizenje tutun

ЦЕНА: По договор

masina za nizenje tutun


Masina za nizenje tutun na struja vo odlicna sostojba cena po dogovor.Informacii na 076 574 965 ElicaИме:
Град:
Negotino
Телефон:
076574965
Објавен на:
12.07.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Elica lazova
Град:
Negotino
Телефон:
076574965
Објавен на:
12.07.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка