masina za secenje stiropor

ЦЕНА: 350 €

masina za secenje stiropor


novi masini za secenje stiropor, za poveke informacii na tel



Град:
tetovo
Телефон:
070813425
Објавен на:
20.06.2016

ЦЕНА: 350 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
sefedin saiti
Град:
tetovo
Телефон:
070813425
Објавен на:
20.06.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка