Masina za sienje! Odlicna sostojba. dobra cena. Super zdelka!

ЦЕНА: 250 €

Masina za sienje! Odlicna sostojba. dobra cena. Super zdelka!


Masinata e skoro nova. mnogu malku koristena, no stoi podolgo vreme, spakuvana. Bese koritena za sienje vo izrabotka na tapaciran mebel (overlock).
Posle odreden period, ako ne ja prodademe za baranata cena, ke mu javime na onoj sto ke ponudi najdobra cena!Град:
Strumica
Телефон:
071205089
Објавен на:
28.05.2016

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Горан Andonov
Град:
Strumica
Телефон:
071205089
Објавен на:
28.05.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка