PRODAVAM VENDING APARATI ZA LADNI I TOPLI PIJALOCI

ЦЕНА: 20000 мкд

PRODAVAM VENDING APARATI ZA LADNI I TOPLI PIJALOCI


AKCIJA !!! PRODAVAM VENDING APARATI ZA LADNI PIJALOCI (LIMENKI,MALI SISENCA,GRICKI...)CENA 20.000 i KAFEMATI -APARATI ZA TOPLI PIJALOCI (NEKOLKU VIDOVI)KONTAKT TELEFON 070 255846Град:
Skopje
Телефон:
070 369 973
Објавен на:
25.05.2016

ЦЕНА: 20000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Suzana Prendic
Град:
Skopje
Телефон:
070 369 973
Објавен на:
25.05.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка