stolarska masina so tri operacii

ЦЕНА: 700 €

stolarska masina so tri operacii


stolarska masina 4.5kw abrihter kruzna pila dupcalka ili freza dopolnitelno se instaliraИме:
Објавен на:
01.06.2016

ЦЕНА: 700 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
borce
Објавен на:
01.06.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка