Digitalna vaga

ЦЕНА: 9000 мкд

Digitalna vaga


Se prodava digitalna vaga koristena samo 2 meseca i ednash vishe bazdarena. Nosivost do 30 kg. -moznost za koristenje i so baterija.Град:
veles
Телефон:
078 315 895
Објавен на:
21.06.2016

ЦЕНА: 9000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Anastasija Joveva
Град:
veles
Телефон:
078 315 895
Објавен на:
21.06.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка