Se Prodava(Punkt Aparat)

ЦЕНА: 600 €

Se Prodava(Punkt Aparat)


Se Prodava ili Zamena
Nov ne koristen
Ispraven moze da se proba i da se vidi vo sekoe vreme
ne e krajna cena.Име:
Град:
skopje
Телефон:
072664430
Објавен на:
10.06.2016

ЦЕНА: 600 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Bekim Bekim
Град:
skopje
Телефон:
072664430
Објавен на:
10.06.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка