Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se rpodava stan vo Kumanovo

Ulica Bozidar Mickovic 14, 1300 Kumanovo. Stanot e namesten. Nova kuhinja, Krevet Kauc, TV, Ormar Nov, Ves masina, Nova kada, podrum. Moznosti: Kabelska+Internet DSL

Цена:15.000 ден.

Куманово
31 m2
1 соба
1 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 05.10.2016
urbanizirani placovi vo kumanovo

vo kumanovo se prodavaat placovi vo urbanizirana naselba stari lozja (so regulirani dokumenti za sopstvenost)

Цена:По договор

Куманово
500 m2
 

Објавен на: 04.07.2016
se idava dukan vo cetarot na gradot

se idava dukan 65 kvadrati vo cetarot na gradot

Цена:100 ден.

Куманово
65 m2
Плочки
 

Објавен на: 30.06.2016
Se prodava nov cetvorosoben stan

Se prodava nov cetvorosoben stan na ulica Pancevacka

Цена:По договор

Куманово
121 m2
4 соби
5 - 10 кат
Празен
 

Објавен на: 26.06.2016
Peugeot 306 Cabrio 2001,TNG,AC

Se prodava pezo 306 kabriolet 1.8i so atestiran plinski ured.

Oprema :

Цена:2.400 €

Peugeot 306
2001
Куманово
160000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 07.06.2016
Плац / Нива Младо Нагоричане

Се продава плац/нива во Младо Нагоричане на многу погодна локација, за изградба на секаков вид објекти, излегува на главниот пат за Крива Паланка, во близина на халите за челична конструкција.Цена ...

Цена:По договор

Куманово
7000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 12.04.2016
Продажба на куќа во центарот на Куманово

Се продава куќа на ул. Стојан Сликар бр. 3 со корисна површина од 220м², во близина на Стара Црква во центарот на Куманово. Куќата има дворно место од 100м²со гаража.

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 05.04.2016
Нива-Плац Младо Нагоричане

Се продава плац/нива во Младо Нагоричане на многу погодна локација, за изградба на секаков вид објекти, излегува на главниот пат за Крива Паланка, во близина на халите за челична конструкција.Цена ...

Цена:2 €

Куманово
7000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 29.02.2016
Се продава плац во индустриска зона

Плац во индустриска зона од 2.500 m2 на самиот автопат Куманово-Крива Паланка спроти Термалифт.
Има уредно извадени документи од GUP(главен урбанистички план) површина за градба 70% од површина на...

Цена:По договор

Куманово
2500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 21.02.2016
Se prodava AudiQ5

Prodavam AUDI Q5 od 2009 godina. Bela boja, ful oprema so 2 para gumi i bandazi - novi letni i zimski. Pominati 83 000km. Prv sopstvenik.

Цена:27.000 €

Audi Q5
2009
Куманово
83000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 18.02.2016
Се продава плац во индустриска зона Куманово

Плац во индустриска зона од 2.500 m2 на самиот автопат Куманово-Крива Паланка спроти Термалифт.
Има уредно извадени документи од GUP(главен урбанистички план) површина за градба 70% од површина на...

Цена:По договор

Куманово
2500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 27.01.2016
Se prodava niva vo Recica, Kumanovo

Se prodava niva 5000 m/2 so odlicen potencijal za gradba ili agrikultura. Nivata se naogja do pat, ima struja i pristap do voda. Pogodna za izgradba na vikendica ili za zemjodelstvo. Za poveke info...

Цена:По договор

Куманово
5000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 12.01.2016
Prodavam telesna vaga i laserski depilator

Prodavam vaga za telesna analiza runtastic nova,nekoristena.funkcii na vagata:merenje tezina,kaloriski potrebi,koskena masa, masti, kolicina na voda vo teloto,muskulna masa,bmi. cena 100 e
Prodav...

Цена:270 €

Куманово
 

Објавен на: 24.12.2015
Stan 48m2

Se prodava stan na ulica Tode Dumba br 80/19 od 48m2 so tarasa od 6m2 I podrum od 9m2.Stanot se naogja nasproti frosi dragstor I e na istocna strana I tarasata gleda na glavnata ulica Cena po dogovor

Цена:По договор

Куманово
48 m2
3 соби
5 - 10 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 03.12.2015
Se iznajmuva deloven prostor vo Kumanovo

Se iznajmuva prodazen deloven prostor od 30m2(za sekakov vid trgovska dejnost) i stan za deloven prostor od 40m2(za magacin,kancelarija,ordinacija,skolo)Celokupniot prostor moze da se iznajmi na ed...

Цена:300 €

Куманово
30 m2
Плочки
 

Објавен на: 23.09.2015
Iphone 4s neverlock 32gb,radio so cd charger za 6 cd originalno od passat b6, drembox 7020 si i germanski chip za tjuning na passat b6 pd

se prodava iphone 4s 32gb neverlock so jailbreak i instaliran navigon so kompletni mapi za evropa 10500 den ,originalno cd radio za passat so vgraden cd charger 4500 den dreambox 7020 si 1500 den i...

Цена:10.500 ден.

Куманово
 

Објавен на: 26.08.2015
TENDA KAPII KOVANI OGRADI SKALI LEKSAN GARAZA HALI MAGACINI KUKA STAN

BRAVARSKA RABOTILNICA"SASKO-GIS"DOOEL

KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA

Цена:50 €

Куманово
 

Објавен на: 16.08.2015
KOVANI OGRADI TENDI KAPII SPALNA RESETKI ZA PROZOR VRATA KUKA STAN

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:50 €

Куманово
90 m2
4 соби
2 кат
Паркет
Парно греење

Објавен на: 16.08.2015
TENDA KAPII KOVANI OGRADI SKALI KAMP GARAAZI CARDAK SPALNA MASI KUKA STAN

BRAVARSKA RABOTILNICA"SASKO-GIS"DOOEL

KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA

Цена:50 €

Куманово
 

Објавен на: 15.08.2015
МОЛЕРАЈ

ВРШАМ ИЗРАБОТКА НА МОЛЕРИСУВАЊЕ,ГЛЕТУВАЊЕ,ФАРБАЊЕ НА ВРАТА И ПРОЗОРЦИ
КУМАНОВО/СКОПЈЕ

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 05.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка