Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Куманово
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО
Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
URGJENT SHITET SHTEPIA ME QMIM SHUM TE VOLITSHEM

Shtepia esht ne rrugen "Drvar" nr.4
ne qender te Kumanoves ndermjet spitalit dhe tregut te gjelbert
me hapsir 118 m2
shtepia esht 76 m2 dy katshe

Цена:1 ден.

Куманово
118 m2
4 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 28.11.2018
Se prodava kukjaSe prodava kukja na ul JNA karsi albanska gimnazija blizu do zelen pazar.Kukjata e samostojna na dobra lokacija i e novo gradena Kukjata e na dva sprata so povrsina od 200m2 Cenata e povolna In...

Цена:По договор

Куманово
200 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
 

Објавен на: 24.10.2018
Se prodava kuca na ul.Nikola Tesla br.1 (Vranjsko dzade)

Се продава куќа + дворно место 300м2 на ул.Никола Тесла бр.1 ( Врањско џаде)
Цена по договор
Информации на тел. 075/893-800
Жико

Цена:По договор

Куманово
90 m2
5+ соби
 

Објавен на: 06.02.2018
Продажба на куќа во центарот на Куманово во близина на Стара Црква

Се продава куќа на ул. Стојан Сликар бр. 3 со корисна површина од 220 м2, во близина на Стара Црква во центарот на Куманово. Куќата има дворно место од 100 м2со гаража.

Цена:По договор

Куманово
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Парно греење

Објавен на: 26.09.2017
Продажба на куќа во центарот на Куманово

Се продава куќа на ул. Стојан Сликар бр. 3 со корисна површина од 220м², во близина на Стара Црква во центарот на Куманово. Куќата има дворно место од 100м²со гаража.

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 05.04.2016
Se prodava KUKA vo DIVO NASELJE -ITNO

Se prodava KUKA so 2 vleza,na 3 sprat,ima 16 prostorii,so dvor i garaza,
kucata se naoga vo divo naselje 100m pred baraki,
ulica:Marko oreskovic 37/39

Цена:По договор

Куманово
300 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 20.06.2015
se prodava kukja

Se prodava kukja vo Kumanovo nas.Tromedja 3 sobi plus kupatilo,podrum i staklarnik.Kukjata ima i golema dvorna povrshina.Cena po dogovor.

Цена:По договор

Куманово
3 соби
Приземје
 

Објавен на: 19.06.2015
Kuca

Prodvame semejna kuca vo centar na Kumanovo !

Цена:По договор

Куманово
1502 m2
5+ соби
Приземје
Плочки
 

Објавен на: 03.06.2015
Се Продава Куќа во н.Бедиње - КУМАНОВО

Се продава куќа во н. Бедиње на ул. Трајко Јовановски бр 10 ( Шумски пат ) . Станбена површина од 110 м2, со 5 соби и 2 купатила. Дворното место е 352 м2.
Контакт Телефон : 072/571-396 и 031/423...

Цена:По договор

Куманово
352 m2
5+ соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 20.04.2015
prodavam

kuca na ul mile kipra 53 kumanovo 100 i dvor 300 m kv kaj sokolana tel o78 839 533 078 593 889 i 077 745 544

Цена:По договор

Куманово
150 m2
5+ соби
Приземје + кат
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 28.02.2015
prodavam

kuca na ul mile kipra 53 vo centar na gradot kaj sokolana

Цена:По договор

Куманово
100 m2
5+ соби
Приземје + кат
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 23.02.2015
se prodava kuka

Se prodava kukja vo blizina na hotel hils ...So povrsina od 250 m2 ,i dvorno mesto od 350 m2 ...Telefon za kontakt :
071338296 i 072221225

Цена:90.000 €

Куманово
250 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 12.10.2014
SE PRODAVA KUCA NA ULICA:DIMITRIJE TUCOVIKJ 8A VO KUMANOVO

ITNO SE PRODAVA KUCA NA ULICA:DIMITRIJE TUCOVIC 8A(POZADI VENCO SLIKAR)PORANESEN "START" ZNACI-STROG CENTAR NA GRAD SO KUCATA E VKLUCENA I MARKICA ZA IZGRADBA POGODNA ZA ZIVEENJE,ORDINACI...

Цена:60.000 €

Куманово
71 m2
3 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 02.09.2014
PRODAVAM KUKA

RODAVAM KUKA VO CENTAR NA KUNANOVO DO MOSA MEL ISPOD PARK ..ODLICNA LOKACIJA ..DPKUMENTACIJA ISPRAVNA PRENOS VEDNAS ..

Цена:По договор

Куманово
90 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 11.04.2014
Куќа во населба Иго Тричковиќ

Куќата се наоѓа во населба Иго Тричковиќ, во близина на асфалтен пат. Куќата е самостална, не е лепенка. Има деловен простор, гаража, бунар и станбена површина од 110 м2 а 2 ката. На приземје има д...

Цена:55.000 €

Куманово
110 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 18.02.2014
Se prodava kukja i deloven prostor

Se prodava kukja i deloven prostor od 120 m2 + 2 rabotni prostorii + 2 pomoshni prostorii.
Sprat za ziveenje 110m2 + potkrovje 80 m2,+ skalila 20m2,+ centralno greenje + garaza.
Kumanovo.

Цена:По договор

Куманово
120 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 08.07.2013
СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗНА КУЌА!

Број на соби:6 Квадратура:190 Број на спратови:2 спрата Греење:Централо Дворна површина:615 Вид на оглас Се продаваКатегорија Недвижности / Куќи / Вили Цена: 144000 €. Цената е фикснаОп...

Цена:144.000 €

Куманово
190 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 21.06.2013
куќа

Куќата се наоѓа на Пчински пат од десна страна во сокак карши Радевски конпанија.Три видови вода,водостопанство,за наводнување,водовод,и сопствен бунар со хидрофор на мрежа на водовод.Двор од 400 м...

Цена:70.000 €

Куманово
220 m2
5+ соби
Чиста документација

Објавен на: 22.05.2013
Se prodava kuka

Se prodava vednas vseliva kuka od 300 m2 na ulica Mihajlo Pupin br.17, Kumanovo vo naselbata Pero Cico ( na glavnata ulica), so podrumski del, potkrovje i dozvola za dogradba na uste eden kat.Kukat...

Цена:7 €

Куманово
3002 m2
5+ соби
Приземје + кат
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 14.05.2013
Prodavam Kuka vo Zelen Rid

Prodavam kuka skoro renovirana. Mnogu povolno.

Цена:По договор

Куманово
300 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Чиста документација

Објавен на: 13.01.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка