Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Куманово

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Стан во Нови Сад

Евтини сместување во Нови Сад во фантастична локација. Стан рамно.
LUX двоен кревет, безжичен интернет, кабелска телевизија ...
Веб-страница: novisad-apartman.com
Тел. +381693777681

Цена:1 ден.

Куманово
 

Објавен на: 19.04.2015
se IZDAVA SPRAT OD KUCA

SOBA'KUJNA I KUPATILO
IMA kablovska i internet
o78233353

Цена:4.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 07.07.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка