Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Куманово

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
gradinarski alat

alat pogoden za obrabotka na gradini/bavci

Цена:1 €

Куманово
 

Објавен на: 07.12.2017
Продавам дрљача

Продавам дрљача со 3 крила добро сочувана.

Цена:15.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 27.07.2015
Се продава машина за шиење

Машината е индустриска, со мотор од марка ФАФ.Комплетно исправна и функционална.

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 03.12.2014
Masini za cevli 071349386

Se prodavaat masini za cevli,vo odlicna sostojba.
Cenata e po dogovor.

071349386

Цена:300 €

Куманово
 

Објавен на: 15.06.2014
osvetluvanje (rasveta) za dukan

prodavam osvetluvanje
12 ugradni lampi so stedlivi sijalici
28 ugradni komplet so trafa
dva reflektora

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 19.04.2014

Цена:500 €

Куманово
 

Објавен на: 16.03.2014
Продавам трактор

Урсус 355 црвен ,со две нови задни гуми заедно си плугови београдски во исправна состојба

Цена:2.500 €

Куманово
 

Објавен на: 20.11.2013
Машина за подигање цреши и сливи


Masine za berbu voca u radu:DIREKTNO PROIZVODJAC

Novo! Berac zaPOLANU,ARONIJU,RIBIZLU,SIPURAK

Цена:1 €

Куманово
 

Објавен на: 12.09.2013
Продавам трактор

Урсус Ц 355 црвен со две нови задни гуми во исправна состојба

Цена:2.300 €

Куманово
 

Објавен на: 05.07.2013
prodavam aparat za varenje , i aspirator - NOVI

APARAT ZA VARENJE - VARSTROJ 175 - SLOVENIJA monofazen 140A (1 god gancija )= 8000den
za domasna upotreba ili rabotilnici e odlicen

ASPIRATOROT (nov)za kujna e italijanski isto taka ima ...

Цена:5 ден.

Куманово
 

Објавен на: 04.05.2013
PRODAVAM PRESA ZA CEVLI

PRODAVAM PRESA ZA CEVLI VO ODLICNA SOSTOJBA SO 2 JASTUKA.

Цена:30 €

Куманово
 

Објавен на: 07.04.2013
Top Craft - bormasina

Bormasinata e vo odlicna sostojba, neupotrebuvana.

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 05.04.2013
Stanc Masina - hitnooooo

prodavam masina stanc za kroenje Icos
poradi zaminuvanje vo stranstvo

Цена:1.000 €

Куманово
 

Објавен на: 20.02.2013
Se prodava

Itno se prodava klima samsung mnogu malku koristena

Цена:100 €

Куманово
 

Објавен на: 08.07.2012
Пробен стол за BOSCH пумпи

Продавам пробен стол за испитување и поправка на сите видиви пумпи за вблизгување (Bosch, Lucas) заедно со сите додадни елементи. Доколку се договориме можам да ви дадам и обука за користење на истиот.

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 02.06.2012
konci

konec poliester za koza

Цена:14 €

Куманово
 

Објавен на: 01.06.2012
Агрегат - 7,7 kw 240/380V (трифазен) нов

Агрегат - 7,7 kw 240/380V (трифазен)агрегатот е нов ( не е употребуван )

Цена:1.200 €

Куманово
 

Објавен на: 18.04.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка