Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Куманово

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Преинсталација и поправка на компјутери

Врашам поправка одржување и инсталација на сите видови на компјутери со оперативни системи и сите потребни софтвери.

Цена:1 ден.

Куманово
 

Објавен на: 03.09.2019

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 22.11.2016
Monitor LG (CRT)

Prodavam dva polovni monitori vo super sostojba

1. LG flatron f720b ramen ekran 17" 800den fiksno
2. LG studioworks 710s 17" 500 den fiksno

Цена:500 ден.

Куманово
 

Објавен на: 01.04.2015
ПРОДАВАМ РУТЕР

Продавам малку користен рутер (1 месец) за интернет, скоро нов и со одлични перформанси. Цена по договор. Повелете јавете се на емаил: гјсонја @ ливе.цом

Цена:8 ден.

Куманово
 

Објавен на: 08.12.2014
Naucete stranski jazik vo vaseto slobodno vreme

Naucete da razbirate, zboruvate, citate i pisuvate stranski jazik od udobnosta na Vasiot dom so pomos na Vasiot kompjuter
Interaktivna programa za ucenje na jazici , koja Vi ovozmozuva brzo , lesn...

Цена:500 ден.

Куманово
 

Објавен на: 24.04.2014
Продавам компјутер

Processor:AMD Athlon(tm) Dual Core Processor 4050e 2.11 GHz
RAM: 2,00GB
System type: Windows 7 Ultimate, 32 bit OS ,320 GB

Цена:9.500 ден.

Куманово
 

Објавен на: 02.01.2014
USB 32 GB

32GB Spaceloop USB2.0 flash drive. Strong metal casing guarantees durability of this flash drive. Sleek design and with neckstrap/keyring attachment. Lightweight drive; only 8g. Includes protective...

Цена:1.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 02.12.2013
Fiskalna Kasa

Prodavam fiskalna kasa stara 3 meseci po povolna cena

Цена:6.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 20.02.2013
Prodavam Kompjuter Hitno

Prodavam Hitno ispraven kompjuter so slednive komponenti
Maticna ploca ASUS P5LD2-x/ 1333
Procesor Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4600 @ 2.40 GHz
2.40 GHz 2.00 GB of RAM

Цена:9.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 10.10.2012
DVD ured za kompjuter, ispraven

DVD ured za kompjuter, ispraven

Цена:200 ден.

Куманово
 

Објавен на: 19.04.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка