Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Куманово

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Albansko zname za na sid

132 cm x 80 cm = 3000 Denari
80 cm x 60 cm = 1500 Denari
38 cm x 28 cm =400 Denari
30 cm x 20 cm = 300 Denari

Цена:300 ден.

Куманово
 

Објавен на: 16.02.2019
Маса со столчиња, комода термо .......

Се продава маса со столчиња, термо, регал, комода и печка на дрва. Цена по договор.

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 24.07.2015
itno prodavam

prodavam nekoristeno kompjutersko biro(boja buka) i kompjutersko stolce crno so beli sitni crtki(model ist kako na slikata)

Цена:4.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 20.01.2015

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 06.05.2014
t a p e t a r

Vrsam tapaciranje na sekakov vid mebel,aisto taka izrabotuvam Mebel po MERKA(Agolna garnitura).

Цена:100 €

Куманово
 

Објавен на: 07.02.2014
Друштво за производство на столови и маси 1

Изработка на:

- Столици од масивно дрво - бука
- Табуретки

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 06.07.2013
Laminat & Parket Vrati & Prozori

Во ЕУРО ЛУКС Дизајн може да најдете: Ламинат, Паркет, Врати ,Прозори, Кровни прозори Алумински лајсни, пластични и дрвени.
ЕУРО ЛУКС Дизајн ви обезбедува ламинат од Германија и од Швајцарија.
Л...

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 19.06.2013
rasprodazba ... MEBEL летниковци,настрешници, огради...

iZRABOTKA NA MEBEL- nov - rabotime na golemo ina malo ...

- KUJNI- KOMODI i KLUB MASI- PLAKARI (VGRADeNI SO LIZGACKI VRATI I OBICNI) od njdobri materijali ,( iverica , medijapan).
najniski CE...

Цена:100 €

Куманово
 

Објавен на: 20.05.2013
tepisi so likfidaciski ceni!!!!!!!

Likfidacija na nekolku artikli na Tepisi po neverojatni Likfidaciski ceni.......
dimenzija
150x220 = 90 eur sega za samo 39 eur komad
170x250 = 110 eur sega za samo 49 eur komad

Цена:39 €

Куманово
 

Објавен на: 06.05.2013
Proizvostvo i trgovija so sobni vrati

Golem izbor na sobni vrati izraboteni od povece vidovi matrijali.

Цена:120 €

Куманово
 

Објавен на: 30.11.2012
Komoda

Komoda so drveni vrati i mediapan

Цена:400 €

Куманово
 

Објавен на: 19.09.2012
prodavam sungere

prodavam sunger 8,4 metri kubni so kiilaza od 40 30 i 20 kila po kubik ili nekade okolu 250 kila dimenzii na sungerto se 4 parcinja so 2x1,5,0,25 metri za navedenite kolicini.Sungerot e sileksov i...

Цена:800 €

Куманово
 

Објавен на: 26.02.2012
rabotni masi od inox

prodavam rabotni masi od inoxs za vo restoran i friteza od inoxs site se po xasap sistem malku koristeni kako novi

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 19.02.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка