Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Куманово

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ITNO, ITNO, ITNO, EVTINO Panasonic AG-HMC 81

Dve kameri Panasonic AG-HMC81 vo odlicna sostojba. So sekoja od kamerite odi:
- originalna Panasonic torbica,
- dve baterii (edna pomala drzi 1 ipol cas, drugata pogolema drzi 5 casa),
- dve kar...

Цена:1.050 €

Куманово
 

Објавен на: 25.03.2014
kamera.

kamerata e nova so plovina cena kamerat e donesana od zwiserland.---shvajcaria.

Цена:400 ден.

Куманово
 

Објавен на: 16.05.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка