Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Куманово
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се издава деловен простор

Се издава деловен простор во центарот на Куманово, на улица Димитар Влахов (на местото на бившата кафана Палас), веднаш до градскиот плоштад.
Простран и светол со големина од 81м2 и атрактивна лок...

Цена:300 €

Куманово
81 m2
Ламинат
 

Објавен на: 14.10.2018
se idava dukan vo cetarot na gradot

se idava dukan 65 kvadrati vo cetarot na gradot

Цена:100 ден.

Куманово
65 m2
Плочки
 

Објавен на: 30.06.2016
Se iznajmuva deloven prostor vo Kumanovo

Se iznajmuva prodazen deloven prostor od 30m2(za sekakov vid trgovska dejnost) i stan za deloven prostor od 40m2(za magacin,kancelarija,ordinacija,skolo)Celokupniot prostor moze da se iznajmi na ed...

Цена:300 €

Куманово
30 m2
Плочки
 

Објавен на: 23.09.2015
СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВНА ПРОСТОРИЈА

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВНА ПРОСТОРИЈА ОД 70 М2 КОЈА СЕ НАОЃА НА ФРЕКВЕНТНО МЕСТО ЛОКАЛИТЕТ СЕРАВА НА ПОЧЕТОК НА УЛИЦА БАЈРАМ ШАБАНИ 2А
ПРОСТОРОТ Е ПОГОДEН ЗА БИЛО КАКВА ДЕЈНОСТ
ИНФОРМАЦИИ НА 070/541- 535

Цена:По договор

Куманово
70 m2
Плочки
 

Објавен на: 31.01.2014
Izdavam dukjan

Izdavam dukjan na ul. " Leninova " 46 Kumanovo
cena po dogovor

Цена:По договор

Куманово
30 m2
 

Објавен на: 17.01.2014
Se izdava deloven prostor so razraboten biznis, Restoran

Se izdava deloven prostor so razraboten biznis,prostorot pogoden e za sekakva namena.
Se sostoi od deloven prostor od 120 m2 + 2 rabotni prostorii + 2 pomoshni prostorii,ima centralno greenje,
...

Цена:По договор

Куманово
120 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 08.07.2013
DELOVEN PROSTOR NA ATRAKTIVNA LOKACIJA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO KUMANOVO KAJ ARKADIJA, OPREMEN PO HASAP SO POVRSINA OD 90M2 + SANITARNI AGLI + RABOTNA PROSTORIJA OD 40M2 SO POSEBEN KOMERCIJALEN VLEZ ( SANITAREN JAZOL I GARDEROBER ...

Цена:800 €

Куманово
130 m2
Плочки
 

Објавен на: 08.07.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка