Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Куманово

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Опрема за тренинг на куче / FRABO-protection Full

Се продава опрема за тренинг на куче FRABO - германско производтсво
и тоа заштитен ракав, заштитни панталони, заштитна јакна и препон заштита,
Многу малку користена ...
Околу цената има простор ...

Цена:120 €

Куманово
 

Објавен на: 11.04.2015
Rolerki Cygnus Elite

Prodavam rolerki epten malku koristeni, kako novi se, na slikite se gleda se, broj 45

Mozna e dostava so Kargo, poveke inf na tell ili e-mail.

Цена:2.200 ден.

Куманово
 

Објавен на: 11.04.2015
LOV

prodazba na ustaveni kozi od divec

Цена:10.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 30.08.2014
slika

prodazba na lovecki sliki i motivi od LOV

Цена:10.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 30.08.2014
Prodavam bilijard

Prodavam:
- bilijard masa K6 420 evra
- metalni stolici 30 x 15 = 450 evra
informacii na telefon 071316104

Цена:420 €

Куманово
 

Објавен на: 26.06.2014
TEGOVI, DISKOVI, SIPKI

GUMIRANI TEGOVI SO EXTRA KVALITET I SIPKI ZA BENC I EDNORACNI

Цена:80 ден.

Куманово
 

Објавен на: 08.09.2012
komplet spravi oprema za bodibilding teretana

posebno ili komplet spravi za teretana novi i polovni
### promocija## 8 osnovni spravi za teretana lat masina so 100kg.klupi presi, bencovi vratilo, stepper po cena od 1000 evra ...................

Цена:799 €

Куманово
 

Објавен на: 22.08.2012
Prodavam sportska oprema

Prodavam pogolem broj na atletski i drugi vezbovni rekviziti
startni blokovi:
2 crveni - 1800 denari
2- crveno-crni – 2500 denari

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 26.02.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка