Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Куманово

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Samsung Galaxy A3 2016

Se prodava nov Samsung Galaxy A3 vo kutija ne vlucen niednas zemen od T-Mobile

Цена:12.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 27.12.2016
Iphone 4s neverlock 32gb,radio so cd charger za 6 cd originalno od passat b6, drembox 7020 si i germanski chip za tjuning na passat b6 pd

se prodava iphone 4s 32gb neverlock so jailbreak i instaliran navigon so kompletni mapi za evropa 10500 den ,originalno cd radio za passat so vgraden cd charger 4500 den dreambox 7020 si 1500 den i...

Цена:10.500 ден.

Куманово
 

Објавен на: 26.08.2015
Mobilni

Site se so mal defekt

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 10.04.2015
Samsung Galaxy Note 4-S6-S5-Note3(www.sarabisphones.net)Whatsapp,+254710800603

ASSALAMU ALAIKUM SARABIS PHONES® NOW OFFER @ CRAZY PRICE & UNBEATABLE PRICE!!!

SEASON DEALERS:For Both Wholesale/Bulk and Retail Price.
Wholesale/Bulk and Retail

Цена:300 €

Куманово
 

Објавен на: 28.03.2015
Apple iPhone 6 64GB Unlocked

пакет Содржина
Apple iPhone 6 64GB Unlocked телефон
Димензии од 130 x 65 x 7mm (5,11 х 2,56 х 0,275 инчи)
Тежина 113g (3,985 мл)

Цена:29.342 ден.

Куманово
 

Објавен на: 18.03.2015
prodavam

telefon HUAEWEI

Цена:3.500 ден.

Куманово
 

Објавен на: 03.03.2015
Се продава LG Optimus L3 E400

Телефонот нема никакви проблеми. Има 3мп камера, 1гб меморија, има wifi. Со него може да се земе и маска ( препорачливо ), но не е задолжително. Телефонот е кодиран, така да ќе треба да го однесете...

Цена:3.500 ден.

Куманово
 

Објавен на: 18.07.2014
Sony Xperia M

Се продава Sony Xperia M стар 7 месеци со гаранција уште година и 5 месеци.
гратис маска и фолија за екран

Цена:150 €

Куманово
 

Објавен на: 13.07.2014
Alcatel one touch 995

prodavam Alcatel one touch 995 .se uste ima garancija do 02.2015vo odlicna sostojba e telefonot

Цена:3.300 ден.

Куманово
 

Објавен на: 12.07.2014
Iphone 4 bel odlecen

Iphone 4 bel 16g. Raboti na site mrezi. Odlicno socuvan kako nov bez nitu edna grebnatinka. Cenata ne e fiksna

Цена:150 €

Куманово
 

Објавен на: 10.06.2014
Iphone 4 crn odlicen

Iphone 4 crn 16g. Raboti na site mrezi. Vo super sostojba e kako nov. Centa ne e fiksna

Цена:150 €

Куманово
 

Објавен на: 10.06.2014
itno prodavam telefon

itno mi trebat pari telefonot ima android aplikacija instalirano gps navigacija na cela evropa i telefonot e vo ispravna sostojba mi trebat pari da odam za germanija

Цена:380 €

Куманово
 

Објавен на: 08.12.2013

Цена:120 €

Куманово
 

Објавен на: 20.07.2013
se prodava t-mobile sidekick lx 2009

tel e vo extra sostojba so site dodatoci
http://www.gsmarena.com/t_mobile_sidekick_lx_2009-2787.php

Цена:9.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 30.06.2013
Apple iPhone 5 64GB / Samsung Galaxy S4

Email : linktoshop@gmail.com
Skype : linktoshop


Цена:450 €

Куманово
 

Објавен на: 29.05.2013
Продавам Sonny Ericsson w705 Wallkman

Го продавам бидејки ми требаат пари под итно телефонот е во одлична состојба , со него добивате слушалки оригинал wallkman , 1гб мемориска картичка м2 и полнач :)Исто така прима картички од сите оп...

Цена:2.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 10.01.2013
Apple iPhone 5 LTE 64GB (BUY 2 GET 1 FREE) Available

Apple iPhone 5 LTE 64GB (BUY 2 GET 1 FREE) Available

(enquiry.mobilead2012@gmail.com)

Цена:380 €

Куманово
 

Објавен на: 13.10.2012
За продажба новиот Apple iPhone 5, Samsung Галакси S3

GooleTalk: w.sempayi@gmail.com
Ymail: w.sempayi@yahoo.com
MSN: w.sempayi@hotmail.com
Skype: w.sempayi

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 06.10.2012
FOR SALE Apple iPhone 4S Quadband 3G HSDPA GPS Unlocked Phone (SIM Free)$350usd

Buy 3 Unit and get 1 Unit free with free shipping service
Buy 5 Unit and get 2 Unit free with free shipping service
Buy 2 Unit and get 1

Цена:350 €

Куманово
 

Објавен на: 23.07.2012
Original Apple iphone 4s,apple ipads and cameras

Hello

We are speciallist in all kinds of mobile and electronics.we Sale brand new products which comes along with full accessories in company manufacturing box.
All our poducts have 1 year inte...

Цена:400 €

Куманово
 

Објавен на: 26.05.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка