Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Куманово

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Шпорет на дрва

Се продава шпорет на дрва бел многу добро сочуван

Цена:5.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 02.09.2013
APARAT ZA VARENJE slovenski ;

Prodavam aparat za varenje VARSTROJ. . . . NOV - ima garancija 1god
made in SLOVENIA
- 130A monofazen, raboti so elektroda (2.5 , 3) , ima vozdusno ladenje ,termostat,. . . .7000 DEN
- 165A mon...

Цена:7.200 ден.

Куманово
 

Објавен на: 09.05.2013
PRODAVAM ZAMRZNUVAC

PRODAVAM ZAMRZNUVAC "KONCAR" KOMORA OD 50 LITRI VO OSPRAVNA SOSTOJBA ,ODLICNO SOCUVAN.

Цена:15 €

Куманово
 

Објавен на: 07.04.2013
Se prodava

se prodava klima

Цена:5.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 11.06.2012
Se prodava

Klima

Цена:5.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 12.04.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка