Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Куманово
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам нива и дворно место

Продавам нива од 5000 м2 и дворно место од 400 м2 во с. Павлешенци Св.Николе/Куманово погодно за викендичка. Цена по договор
Тел.бр.072-561-801

Цена:По договор

Куманово
50002 m2
Чиста документација

Објавен на: 26.06.2015
ITNO ITNO VIKEND KUKA NA PCINSKI PAT vo KUMANOVO

ITNO ITNO SE PRODAVA VIKEND KUCA(KUCA-VIKENDICA-VILA)SO MOMENTALNA POVRSINA OD 48M2 I DVORNA POVRSINA 930M2 SO MOZNOST ZA DOGRADBA,TAA E (LEGALIZIRANA)I SE NAODJA NA PCINSKI PAT DO STOVARISTE NA KO...

Цена:40.000 €

Куманово
48 m2
3 соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 15.02.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка