Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Куманово
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
se prodava peugeot 406 dizel

se prodava peugeot 406 dizel. kolata e vo perfektna sostojba, redovno servisirana i odrzuvaana. moze da se proba vo sekoe vreme

Цена:1.150 €

Peugeot 406
1996
Куманово
Дизел
4-5 врати
Клима

Објавен на: 06.04.2018
Kia pride

Se prodava kia pride 1997 godina be registrirana vo odlicna sostojba nov akumulator pali vozi

Цена:700 €

Kia Pride
1997
Куманово
190000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 26.02.2018
Provavam Toyota Aygo

Toyota Aygo 1.0 , 50kw ,2009 godina so pominati 127.000km,potrosuvacka 4,6 litri na 100 km,so servisna kniska, registrirano do 29.12.2018 so ful oprema i komplet letni gumi so al. felni.
Ima klima...

Цена:4.200 €

Toyota Aygo
2009
Куманово
127000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 05.01.2018

Цена:По договор

Mercedes-benz 220
2000
Куманово
220000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 02.03.2019
Se prodava tico

Voziloto e vo odlicna sostojba od prv sopstvenik i ne e taxirano. Redovno odrzuvano so smeneti novi gumi

Цена:1.000 €

Daewoo Andere
1999
Куманово
130000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 29.03.2018
opel astra 1.7 dti 2001god moze zamena

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта

Цена:2.000 €

Opel Astra
2001
Куманово
Дизел
4-5 врати
105 кс
 

Објавен на: 23.02.2018
SE PRODAVA DAEWOO REZZO

Se prodava daewoo rezzo 2,0 so vgraden plinski ured,(so atest) zamenet set rebrast kais,registrirana I platen danok.

Цена:1.150 €

Daewoo Rezzo
2001
Куманово
200 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 27.01.2018
Opel Astra

Prodavam opel astra 1.7 CDTi cosmo vo odlicna sostojba.Registrirana so zelen karton do 06.2018 god.So potpolno novi zimski gumi hankook ,.Poseduva originalni krovni nosaci thule.Kolata e kako nova,...

Цена:4.250 €

Opel Astra
2006
Куманово
170000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 12.11.2017
XITNO SE PRODAVA AUDI A8 3.7 2003 GOD

XITNO SE PRODAVA AUDI A8 3.7 2003 GOD BENZIN PLIN ZA POVEKE INF NA TEL 071338296

Цена:3.500 €

Audi A8
2003
Куманово
160000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 24.08.2017
Peugeot 306 Cabrio 2001,TNG,AC

Se prodava pezo 306 kabriolet 1.8i so atestiran plinski ured.

Oprema :

Цена:2.400 €

Peugeot 306
2001
Куманово
160000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 07.06.2016
Se prodava AudiQ5

Prodavam AUDI Q5 od 2009 godina. Bela boja, ful oprema so 2 para gumi i bandazi - novi letni i zimski. Pominati 83 000km. Prv sopstvenik.

Цена:27.000 €

Audi Q5
2009
Куманово
83000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 18.02.2016
provadam itno i povolno

Prodavam AUDI A4 VO ODLICNA FORMA.

Цена:1.500 €

Audi A4
1997
Куманово
150000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 14.07.2015
Up for sale 2014 Lexus Lx 570 Model Suv v8 with full option.

Up for sale 2014 Lexus Lx 570 Model Suv v8 with full option.

2014 LEXUS LX570 $25,000 USD

Цена:23.000 €

Lexus LX 570
2010
Куманово
2000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 06.07.2015
CITROEN C5 2.0 HDI

Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI 2003 godina
Full oprema( abs,airbag,klimatronik,servo i dr)
200.000 km
Registriran do Septemvri 2015

Цена:3.200 €

Citroen C5
2003
Куманово
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 07.05.2015
Vel Satis 3.5 v6 odlicno socuvan

Se prodava Vel Satis 3.5 v6 proizveden kraj na 2002 god, registrirano na BG tabli do Januar 2016 god. odlicno socuvan vo odlicna sostojba bez mana, kupen od prv sopstvenik, redovno servisirana so r...

Цена:2.500 €

Renault Vel Satis
2002
Куманово
200 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 11.04.2015
Peugeot 307 (1.4 Benzin) 2007god.

2007 GOD.
65 KW
1400CM3
BENZIN

Цена:3.900 €

Peugeot 307
2007
Куманово
113000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 05.04.2015
ITNO ITNO ITNO SE PRODAVA CITROEN C5 2002 GOD AVTOMATIK

ITNO ITNO ITNO SE PRODAVA CITROEN C5 2002 GODISTE REGISTRIRAN DO 2015 DIZEL 139/2200 KUBIKA,AVTOMATIK,KOSKA AVTOMOBILOT E SUPER OLDICEN VREDI DA SE VIDI I DA SE PROBA CENA POVOLNA...VE OCEKUVAME

Цена:3.300 €

Citroen C5
2002
Куманово
Дизел
4-5 врати
139 кс
 

Објавен на: 15.02.2015
VW Passat

Klimatronik, 4 zimski (al. bandazi) 4 letni (celicni bandazi) 1 rez. guma, napraven servis na set (lamela, korpa, vtor lager) masla, filtri... Vredi da se vidi

Цена:По договор

VW Passat
1998
Куманово
250000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 04.02.2015
LADA NIVA

Opel astra dizel 92 god. ja menuvam za lada niva isto dizel moze i plin so ates

Цена:10 ден.

Lada Niva
1992
Куманово
2 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 13.12.2014
chevrolet laceti

prodavam skoro nov avtomobil so realni 57000 km.go prodavam bidejki imam drug avtomobil.godina na proizvodstvo kraj na 2006.

Цена:3.800 €

Chevrolet Lacetti
2006
Куманово
57000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 13.12.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка