Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PRODAVAM ILI MENUVAM KUKA VO DRACEVO

SE PRODAVA KUKA VO DRACEVO KARSI POLICIJATA SO CISTA DOKUMENTACIJA 250 M2 DVOR I 170 M2 DVOSPRATNA DOGRADENA BARAKA .
MOZE ZAMENA ZA STAN.

Цена:По договор

   

Објавен на: 07.01.2019
Izdavam stan

Se izdava namesten stan na bul Koco Racin br 8 , vo kulite na Gradski dzid, vednas do Gradska bolnica.
Telefon za kontakt 075 210 357 Lazar

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 02.01.2019
Превод - часови по албански јазик

Часови по албански јазик за деца и возрасни, индивидуални и во група. Часовите се online.

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.11.2022
VIP SERVICES SKOPJE THESSALONIKI SOFIJA PRISHTINA BELGRADE ATHENS ZAGREB TIRANA CHEAP

The cheapest services in Macedonia and outside. With our services you have luxury car Mercedes E class.
Our prices are so definitely amazing in Skopje, and with this service we give invoice from o...

Цена:75 €

   

Објавен на: 25.11.2022
Стан во Аеродром за 160 евра

Се издава стан 31м2, со една спална, во стар Аеодром, на убава и мирна локација, блиску до центарот на градот, веднаш до градинката Црвенкапа. Станот е комплетно реновиран.

Цена:160 €

   

Објавен на: 21.11.2022
IZDAVAM DUKJAN VO AERODROM DO SLATKARNICA PALMA

Izdavam dukjan vo naselba Aerodrom vednash do slatkarnica Palma, dosega dukjanot raboteshe kako market, no istiot mozhe da raboti i kako : kafich, kladilnica, sendvichara, apteka, market i slichno....

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.11.2022
Kamin na drva

Se prodava kamin na neupotreben kamin na drva

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.11.2022
Се продава трпезариска маса од масивно дрво со 6 столици

Трпезариска маса од масивно дрво со 6 столици

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 07.11.2022
Nudam rabota

Mikan kompani ima potreba od vulkanizeri i peraci na vozila.

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.11.2022
Prodavam Seat Altea vo odlicna sostojba (prv sopstvenik)

Prodavam Seat Altea 1.4 TSI vo odlicna sostojba (prv sopstvenik, kolata ne e uvezena), registrirana do 02.2023 godina.

Odlicno socuvana, 92 KW, 125 konjski sili, dvozonska klima, tempomat, parki...

Цена:6.000 €

   

Објавен на: 04.11.2022
Persiski macorcinja

Persiski macorcinja od cistokrven roditel,preubavo domashno leglo, spremni da vi donesat mnooogu ljubov i harmonija vo vasiot dom,posebno ako imate decinja nad 10 god vozrast koi sakaat da imaat m...

Цена:11.000 ден.

   

Објавен на: 30.10.2022
Издавам наместен еднособен стан Железара

Се издава наместен еднособен стан во Железара, Скопје. има дневна 2 кревета, плус кујна 1 кревет, парно, машина за перење, правосмукалка, ТВ и интернет во цената, комуналиите не се вклучени во цена...

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 26.10.2022
Apartman za kratok i podolg prestoj

Модерен апартман со гаражно место

детали:
- инвертер клима уред, андроид тв

Цена:25 €

   

Објавен на: 17.10.2022
persiski macinja

Se prodavaat dve persiski mashki macinja,omashno leglo,procisteni i so steknati higienski naviki

Цена:11.000 ден.

   

Објавен на: 13.10.2022
продажба на кревет лежај

Се прдава комплетно нов кревет лежај со димензии 200x160 сива боја

Цена:20.000 ден.

   

Објавен на: 06.10.2022
Фирма за интериер има потреба од проектанти за мебел

Имаме потреба за проектанти за внатрешно уредување

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 03.10.2022
PEUGEOT 307 2.0 HDI

Peugeot 307 2.0 HDI 2003 godina kupen od Euroimpex so full oprema i solidno sochuvan so pominati 170.000 km. Redovno servisiran vo Euroimpex.
Registriran do 06/2023, odlichen avtomobil za gradsko ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.09.2022
Vkusevi za nargile

Vkusevi za nargile germanski brand King Hookah
11 vidovi . Mango, Peach,watermelon,pineapple,
Strawberry ice cream, ice blueberry, insomnia, bad boy,I love you (love66) swiss Bonbon.

Цена:700 ден.

   

Објавен на: 23.09.2022
Se Prodava Ford Fiesta 1.4tdci 2007

Се продава Ford Fiesta 1.4 tdci 50 kw градски автомобил. Регистрирана до 12.03.2023.
Со full опрема:
- алуминиумски бандажи
- функционален клима уред

Цена:2.900 €

   

Објавен на: 22.09.2022
Izdavam opremen stan

Se izdava opremen stan 40 m2 vo Kapistec kaj cveten pazar,3 kat so lift,parno i klima.Pogoden za samci ili 1 student/studentka

Цена:1 €

   

Објавен на: 15.09.2022
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка