Se prodava kuka

ЦЕНА: 103000 €

Se prodava kuka


Se prodava kuka od 80m2, podrum 12m2 i dvorno mesto 210 m2, se vkupno placot 290m2. Kukata se naoga na ul.Mariovska 3 vo delot od naselba K.Voda koga odime za nas.Przino. vo miren del a blisku do centar samo na 3 km. pristap do placot na ulica od dvete strani. so celosna dokumentacija i kuka i plac.

Tel za kontakt 078588066Име:
Град:
Skopje
Телефон:
078588066
Објавен на:
11.09.2019

ЦЕНА: 103000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Sime
Град:
Skopje
Телефон:
078588066
Објавен на:
11.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка