Izdavam Stan Deloven Prostor

ЦЕНА: 250 €

Izdavam Stan Deloven Prostor


Deloven prostor dvosoben stan, so golema trpezarija i kujna, Taze kreceno, prazen ima centralno parno na 3 sprat so lift. Vo Centar pozadi Hotel Hamburg Blisku sekade idealno za smetkovodestvena i advokatdska kancelarija epten blisku do sud.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
075210149
Објавен на:
16.09.2019

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Emir
Град:
Skopje
Телефон:
075210149
Објавен на:
16.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка