Stan vo Strumica

ЦЕНА: 8000 мкд

Stan vo Strumica


Iznajmuvam namesten ednosoben stan vo StrumicaГрад:
Strumica
Телефон:
075294040
Објавен на:
12.09.2019

ЦЕНА: 8000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Valentina Spaseva
Град:
Strumica
Телефон:
075294040
Објавен на:
30.12.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка