Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Peugeot 206 za prodazba

Benzin vo kombinacija sp plin, ekonomicen i socuvan avtomobil. registriran edna godina. proizveden vo dek 2009

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 12.09.2023
Jaguar XF (2013)

-Jaguar XF na prodazba VO TOP SOSTOJBA
-Za detalno info obratete se na brojot

Цена:15.700 €

   

Објавен на: 13.07.2023
PRODAVAM GOLF 5

Prodavam golf 5 2006god 1.9 TDI 77KW 105KS vo top sostojba
kolata ima praveno mal i golem servis pred 2.000KM smeneti predni kocnici
ima ABS ESP board kompjuter so wifi bluetooth radio itn..
kl...

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 23.02.2023
Prodavam vw passat 2009 godina

Se prodava passat b6 2009 2.0 tdi
Kolata e so motor i enterier na b7.
Full oprema.
Registrirana do 03.2023

Цена:6.800 ден.

   

Објавен на: 09.10.2022
Range rover 3.0 Sport HSE FACELIFT

Se prodava Range rover 3.0 2010 vo odlicna sostojba mozi zamena za pomalo so vasa doplata registriran do 10 2022

Цена:20.000 €

   

Објавен на: 16.05.2022
Se prodava Renault Megane 1.5 dci

Se prodava Renault Megane 1.5 dci 2003ta, registrirano do 18.03.2020 god, mala potrosuvacka, dobro vozilo za vozac pocetnik. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

Цена:2.300 €

   

Објавен на: 29.04.2019
Prodavam Mitshibushi Pajero

Prodavam Mitshibushi Pajero 3.2DID 2002 Godina.
Pominati 230.000km
Novi GRABBER GUMI
Novi bandazi

Цена:11.500 €

   

Објавен на: 26.03.2019
SE PRODAVA!!!!: - Opel Astra H 1.4 66kW 10.2008g.

- NE E UVEZENA Kupena od AVTOKUKA
- PRV SOPSTVENIK
- Registrirana do 10.2019
- Atestiran plin Novus (Pl.boca na mesto na rezerno trkalo)

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.01.2019
опел корса

OPEL CORSA 1.5 D TURBO
ДОБРО СОЧУВАНА МОТOРОТ ВО ДОБРА СОСТОЈБА
РЕГИСТИРАНА ЦЕЛА ГОДИНА

Цена:1.300 €

   

Објавен на: 20.08.2023
Prodavam avtomobili

Peodavam avtomobili Mazda 626 i Opel vectra 1.5 vo odlicna sostojba

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.04.2023
Peugeot 206 1.9 XRD -00

Se prodava Peugeot 206, 1.9 XRD atmosferski dizel motor so 5 stepen manuelen menuvac, odlicno socuvan bez nikakvi mehanicki problemi.
Karoseriski e zacuvana so normalni sitni zabeleski so ogled na...

Цена:1.800 €

   

Објавен на: 11.03.2023
Prodavam Seat Altea vo odlicna sostojba (prv sopstvenik)

Prodavam Seat Altea 1.4 TSI vo odlicna sostojba (prv sopstvenik, kolata ne e uvezena), registrirana do 02.2023 godina.

Odlicno socuvana, 92 KW, 125 konjski sili, dvozonska klima, tempomat, parki...

Цена:6.000 €

   

Објавен на: 04.11.2022
PEUGEOT 307 2.0 HDI

Peugeot 307 2.0 HDI 2003 godina kupen od Euroimpex so full oprema i solidno sochuvan so pominati 170.000 km. Redovno servisiran vo Euroimpex.
Registriran do 06/2023, odlichen avtomobil za gradsko ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.09.2022
ЛИМО ЛИМУЗИНА MЕРЦЕДЕС 560 SEL LIMO LIMUZINA

Лимузина Лимо со 7 седишта за професионално, персонални или за свадби и други свчености.
Во работна состојба.
Американски Таблици.
Користен само од еден сопственик.

Цена:8.000 €

   

Објавен на: 22.07.2022
GOLF 5 1.9 105ks

SE PRODAVA GOLF 5 1.9 105KS NAPRAVEN E GOLEM SERVIS NA VOZILOTO PROMETISE MASLO FILTER MASLEN FILTER ZA GORIVO FILTER ZA VOZDUX PROMENETI SE KAISITE REBRAST I KLINAS NOVI GUMI VO TPO SOSTOJBA TELE...

Цена:4.200 ден.

   

Објавен на: 10.12.2021
Opel Astra 1.6 100KS karavan benzin/plin

Opel Astra 1.6 100KS karavan benzin/plin
Registrirana do 08/2022

Цена:1.100 €

   

Објавен на: 05.11.2021
Se prodava pezo 107

1.0.benzin so 3 vrati bez klima. 115.000km .neuvezuvan

Цена:2.000 €

   

Објавен на: 17.09.2021
2020 Toyota Tundra TRD Pro Silver i-Force 5.7L V8 URGENT SALE


Clean User Like New
GCC Spec Sliver Color

Цена:28.000 €

   

Објавен на: 12.08.2021
Transporter 2012

se prodava transporter tovarno vo odlicna sostojba uvezeno od ch plateni site davacki do registracija poveke info na tel 078 323278

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.08.2021
Fiat Ducato

Se prodava Fiat ducato vo odlicna sostojba komplet servisirano ne uvezeno za poveke info tel 078 323278

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.08.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка