SE PRODAVA!!!!: - Opel Astra H 1.4 66kW 10.2008g.

ЦЕНА: По договор

SE PRODAVA!!!!: - Opel Astra H 1.4 66kW 10.2008g.


- NE E UVEZENA Kupena od AVTOKUKA
- PRV SOPSTVENIK
- Registrirana do 10.2019
- Atestiran plin Novus (Pl.boca na mesto na rezerno trkalo)
- Mesto za polnenje na plin desno dole na branikot
- Zimski gumi Kleber vtora sezona 16 " 205 55 16
- Letni gumi Michelin treta sezona 16" 205 55 16
- Servo volan
- Komandi na volan
- Elektrika na stakla
- Elektrika na retrovizori (ogledalo i zatvaranje)
- Greachi na retrovizori
- ABS
- Fabrichko radio so CD
- Dva kluchaИме:
Телефон:
079338550
Објавен на:
19.01.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Dejan
Телефон:
079338550
Објавен на:
19.01.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка