Prodavam kuka so plac

ЦЕНА: По договор

Prodavam kuka so plac


Se prodava kuka od 350 m2 so dvorno mesto od 800 m2 vo Gorno Sonje. Kukata ima 2 golemi terasi, 4 spalni sobi, 3 banji, vnatresna izolacija, vnatresni skali, 2 saloni od 150 m2, 2 vleza, parking prostor za 3 koli. Ima plus pozadi kukata doizgradba kako rabotilnica povrzana za kukata.
Za poveke informacii na 077/711-656 ili 078/699-544 Emilija. Cenata po dogovor.Град:
Skopje
Телефон:
077711656
Објавен на:
13.08.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Emilija Dimovska
Град:
Skopje
Телефон:
077711656
Објавен на:
13.08.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка