IZDAVAM DELOVNI PROSTORII

ЦЕНА: 200 €

IZDAVAM DELOVNI PROSTORII


Se iznajmuva deloven objekt od 3 prostorii koi se pogodni za Apteka, Ambulanta, Zabar, Pedijatar ili za bilo koja druga vasa potreba. Odlicni uslovi i lokacija, so parking i vodovod vklucen vo cenata. Lokacija vednas do vlez na Osnovno Uciliste vo Selo Kadino, blizu avtopat i okolni sela. Prostoriite se vo odlicna sostojba i se slobodni za vednas da se stavat vo upotreba. Vkupnata golemina na objektot e: 130m2 ili edna prostorija 30m2; druga prostorija 80m2 i treta prostorija 20m2.
Objektite moze da se iznajmat i posebno. Za poveke informacii kontaktirajte ne na 071257015Име:
Град:
Skopje
Телефон:
078945146
Објавен на:
19.09.2019

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mariana
Град:
Skopje
Телефон:
078945146
Објавен на:
19.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка