Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 12.09.2022
Продажба на нива

Нивата се наоѓа во општина Чучер Сандево, поточно во близина на селото Глуво Бразда. Нивата е со големина од 2484м2.

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 03.09.2022
Издавам станови во Центар и на ул.Рузвелтова - Дебар Маало

Издавам станови во Центар(50м2) и на ул.Рузвелтова во Дебар Маало (42м2) за млад брачен пар, двајца студенти/студентки, двајца или еден вработен.
Цена 230 евра и 200 евра
Контакт Видое 072/740-26...

Цена:230 €

   

Објавен на: 02.09.2022
kuka vo naselba cento

kukata se naoga na sama raskrsnica na kos vo naselba cento koga doagate od centar na semaforite levo pa edno 800 m samo pravo . kukata se sostoi od 3 kata prizemje sprat i podkrovje vo golemina od ...

Цена:155.000 €

   

Објавен на: 01.09.2022
Апартман строг центар

Се изнајмува апартман, кој се наоѓа на ул.Димитар Влахов А2-1/9 (стара автобуска станица - строг центар), 1 минути до езеро.
Опремен со 3 кревети, комплетно опремена кујна, тоалет. Цена по договор

Цена:30 €

   

Објавен на: 23.08.2022
Се издава деловен простор 33m2

Се издава деловен простор од 33 m2, ненаместен, на Бул. “АВНОЈ“ бр. 74, локал бр.5, во населба Јане Сандански, о. Аеродорм. Има 2 простории од цца 20 i 10 m2 и WC, со 2 влеза према улиц...

Цена:1 €

   

Објавен на: 23.08.2022
Пиштол Застава калибар 7.65

Продавам Пиштол Застава калибар 7.65, скоро нов.
Го продавам на лице кое поседува дозволоа за носење на оружје.
Цена по договор.

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.08.2022
Изнајмувам наместена гарсоњера 33м2 во Карпош

Изнајмувам гарсоњера 33м2 на четврти спрат, со парно греење на ул. Њуделхиска бр.5 помеѓу Педагошка Академија и Веро. Цена по договор. Тел: 070 521211

Цена:1 €

   

Објавен на: 18.08.2022
СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА И КОЊСКО

Издаваме апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот на Охрид.
Апартманите се копм...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 10.08.2022
SANI

Prodavam stan od 41m2, 10 kat, vo kulite vo Zelezara, 41m2.Dve sobi, kujna, kupatilo, trpezarija, so moznost za dogradba. Moze i opremen, moze i prazen. Hitno poradi selenje vo stranstvo. Tel. 078264341

Цена:40.000 €

   

Објавен на: 26.07.2022
Се издава стан во Аеродром

Се изнајмува стан на многу мирна локација, во близина на Капитол. Станот е соодветен за студенти или млад брачен пар.

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 22.07.2022
ЛИМО ЛИМУЗИНА MЕРЦЕДЕС 560 SEL LIMO LIMUZINA

Лимузина Лимо со 7 седишта за професионално, персонални или за свадби и други свчености.
Во работна состојба.
Американски Таблици.
Користен само од еден сопственик.

Цена:8.000 €

   

Објавен на: 22.07.2022
Студија за семејства и парови

Сместувачкиот комплекс е лоциран на ул. "Марко Нестороски" 37Б, помеѓу главната автобуска станица (на растојание oд 400 m) и Охридска Банка (на растојание од 650 m), а располага со двокре...

Цена:10 €

   

Објавен на: 19.07.2022
Бараме столари и монтери со искуство

Бараме столар и монтер со искуство за работа во столарска работилница за плоцест материјал

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.07.2022
Се продава куќа во Маџари - Триангла, 410 м2

Се продава нова невселена куќа во населба Маџари, Триангла со вкупна површина од 410м2.

Куќата се состои од:
- Сутерен, пренаменет во деловен простор (2 дуќани, со можност да се спојат во еден);

Цена:170.000 €

   

Објавен на: 29.04.2022
SE PRODAVA KUKA

SE PRODAVA KUKA 56 m2 DVONO MESTO SO POD POVRSINATA NA KUKATA I DVOROT ZAEDNO 118 m2
SO MARKICKA ZA IZGRADBA NA POVEKE KATNICA , SE NAOGA NA KOC E OD DVE ULICI .
UL. VOSTANICKA I UL. ENICE V...

Цена:135.000 ден.

   

Објавен на: 16.04.2022
Povolno prodavam rezervoar za dizel gorivo

Koristen rezervoar za dizel 1500 litri
Avtomati za roletni
Agolna kada
Trotinet

Цена:100 €

   

Објавен на: 15.04.2022
ponuda zajma za svaku ozbiljnu osobu

zdravo
Tražite kredit za ponovno pokretanje aktivnosti ili za realizaciju projekta, ili za kupnju stana, ali nažalost banka od vas traži uvjete koje ne možete brinuti. Ja sam pojedinac Ja odobrava...

Цена:2.200 ден.

   

Објавен на: 07.04.2022
onuda zajma poštenim pojedincima

TREBA FINANCIJA

Imate projekt, potrebno vam je financiranje od 1.000 do 5.000.000 € u razdoblju od 1 do 40 godina maksimalno, bez jamstva, bez jamstva ili sudjelovanja u kapitalnom predmetu...

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 07.04.2022
ponuditi kredite između osobito ozbiljne


Dajem vrlo ozbiljne kredite između pojedinaca.
Imajući značajan kapital želim ga pretvoriti. I to uz vrlo povoljne uvjete:
* Kamata od 2% jer kao pojedinac ne želim kršiti zakon o kamati.

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 07.04.2022
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка