Se izdava lokal vo TC Paloma Bjanka

ЦЕНА: По договор

Se izdava lokal vo TC Paloma Bjanka


Se izdava deloven prostor 19 m2 vo TC Paloma Bjanka so pogled na krstosnicata na ul.Dame Gruev i ul.Veljko VlahovikИме:
Телефон:
070262327
Објавен на:
23.05.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Nikola
Телефон:
070262327
Објавен на:
23.05.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка