se prodava baraka vo Lisice posledna 7ka

ЦЕНА: 1 €

se prodava baraka vo Lisice posledna 7ka


Se prodava baraka na atraktivna lokacija na samiot bulevar (na starą posledna sedmica) vo naselba Lisice,so plac 260 m2 od Koj 70 m2 baraka i 15 m2 garaza

DUP P+2+potkrovje.Vo osnova 102 m2 Visina 10.20m. pogodna za deloven prostor i semejno domuvanje .

cista dokumentacija.

Pred samata baraka ima uste 200m2 za koristenje.

Moze i zamena za stan. kontakt tel.071 200 146Град:
Skopje
Телефон:
071200146
Објавен на:
27.01.2019

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Toni Kocovski
Град:
Skopje
Телефон:
071200146
Објавен на:
27.01.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка