Se izdava potpolno namesten stan

ЦЕНА: 200 €

Se izdava potpolno namesten stan


Se izdava potpolno namesten stan vo Novo Lisice - Reonski Centar. Stanot poseduva dnevna, spala soba, trpezarija, kujna, kupatilo i terasaГрад:
Skopje
Телефон:
075317780
Објавен на:
06.05.2019

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Zoran Blazevski
Град:
Skopje
Телефон:
075317780
Објавен на:
06.05.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка