Borbet bandazi 16 5 x 100 бандажи

ЦЕНА: 25000 мкд

Borbet bandazi 16 5 x 100 бандажи


Prodavam Borbet bandazi 16 incni 5x 100

So nadazite odat originalni strafovi x 20 komada i:

Letni gumi Bridgestone Turanza 205/55/16 data na proizvodstvo Januar 2018.

Cena fiksna.Град:
Gazi Baba
Телефон:
0038975649566
Објавен на:
02.02.2019

ЦЕНА: 25000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Kiril Cuparigov
Град:
Gazi Baba
Телефон:
0038975649566
Објавен на:
02.02.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка