Се продава куќа во Тафталиџе, 200м2

ЦЕНА: По договор

Се продава куќа во Тафталиџе, 200м2


Се продава барака во Тафталиџе, 200м2 (во близина на кафе Астера).
Цена по договор
Контакт 078 865 645Град:
Hrom
Телефон:
078967294
Објавен на:
26.09.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Kristina Ristovska Ristovska
Град:
Hrom
Телефон:
078967294
Објавен на:
26.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка