Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Plac 1000m2 so kuka vo Butel 1

Se prodava plac od 1000m2 so mala kuka vo Butel 1 na ulica Galicnik vo blizina na OU Kliment Ohridski do asfaltiran pat so struja i voda.
Cena 65000€

Цена:65.000 €

   

Објавен на: 31.08.2020
Prodavam kuka vo Radisani

Se prodava kuka pogodna za ziveenje na dve do tri semejstva so posebni vlezovi So imoten list i deloven prostor isto registriran [Prethodno kolonijal].Pozelno da se pogledne.

Цена:120.000 €

   

Објавен на: 30.08.2020
Дали треба заем за долг за да ги исплатите сметките

Дали треба заем за долг за да ги исплатите сметките?
Преземете ја контролата врз вашиот долг денес
Сега е достапна понуда за заем за деловно проширување?
Дали ви треба заем за да ги исплатите см...

Цена:80.000 €

   

Објавен на: 24.08.2020
se prodava sprat od kuka vo Crnice

sprat od kuka 93 m2 so dvorna povrsina 240 m2 koj e edna tretina od celiot dvor so cista dokumentacija spratot e na prvi kat vo kuka so prizemje kat i visoko potkrovje so ubavo ureden dvor letnikov...

Цена:120.000 €

   

Објавен на: 28.07.2020
Ozbiljne ponude za zajam između pojedinaca email : milicajevtic210@gmail.com

Potreban vam je novac za rješavanje problema s financiranjem projekta?
Na raspolaganju imam zajam od 3000 do 1.000.000 eura sa stopom od 2%...

Цена:100.000 €

   

Објавен на: 28.06.2020
Ponudite ozbiljan i iskren zajam

Potreban vam je novac za rješavanje problema s financiranjem projekta?
Na raspolaganju imam zajam od 3000 do 1.000.000 eura sa stopom od 2%, ako ste zainteresirani za ponudu zajma, o...

Цена:100.000 ден.

   

Објавен на: 25.06.2020
Potreban vam je novac za rješavanje problema s financiranjem projekta?

Potreban vam je novac za rješavanje problema s financiranjem projekta?

Stavljam na raspolaganje zajam od 3000 do 800 000 eura sa stopom od 2%, ako ste zainteresirani za ponudu zajma, onda...

Цена:1.000.000 €

   

Објавен на: 24.06.2020
Ponuda zajma izmedu pojedinca

Imam kapital koji ce se koristiti za odobravanje pojedinacnih kratkorocnih i dugorocnih zajmova u rasponu od 2.000 euro do 5.000.000 euro sa kamatnom stopom od 2% bilo kojoj ozbiljnoj osobi koja že...

Цена:100.000 €

   

Објавен на: 16.05.2020
SINGAPORE'S LOST LOVE SPELL CASTER,PAY AFTER RESULTS +27839620753

LOST LOVE SPELLS HEALER, LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS, INTERNATIONAL LOST LOVER HEALERS, MAGIC RING, LOVE SPELLS TO BRING BACK A LOVER, REVENGE OF THE RAVEN CURSE, BREAK UP SPELLS,...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 07.05.2020
Ozbiljne ponude za zajam između pojedinaca

Bok

  Ja sam privatni zajmodavac koji nudi zajmove po niskim kamatama. Budući da sam na privrednom polju poljubio kredit od 5000 € do 2 milijuna eura. Molim vas da kažete iznos zahtj...

Цена:1.000.000 €

   

Објавен на: 18.04.2020
ALUMINSKI, STAKLENI I KOVANI OGRADI SASKO-GIS

STAKLENI ODRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLOKOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKIPROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI HALI KONSTRUKCII MAGACINI KAPII VRAT...

Цена:40 €

   

Објавен на: 23.03.2020
100% Итно кредит за невработените

Дали сте сопственик на деловна активност или претприемач?
Дали сакате да направите најразлични набавки?
Набавка на мотоцикл автомобил; дома да го исплати долгот или да започнеш сопствен бизнис?

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.03.2020
Контакт: milicajevtic210@gmail.com

Потребни пари за да го надминете проблемот или финансирање на проектот?
Се нуди кредит се движат од 5.000 евра до 1.000.000 евра со каматна стапка од 2,5 отсто.
Овој заем потоа е легална и е бесп...

Цена:50.000.000 €

   

Објавен на: 17.02.2020
Дали ви требаат финансиски за да ги консолидирате долговите

Здраво г-дин и г-ѓа .;
Јас се претставам себеси за вас, јас сум г-дин MILICA JEVTIC Самос, јас одобруваат заеми за секое лице кое сака финансиска помош. Ова е заем помеѓу особено со многу едностав...

Цена:1.000.000 €

   

Објавен на: 17.02.2020
понуда за заем за пари

Вие сте Лоран Гаутиер, акционер и финансиски оператор.
Капацитетот на протеинскиот октав е од 5.000 € на 5.000.000 € со стапка на намалување од 2%, со многу едноставни и без проблеми усл...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 09.01.2020
Ponuda zajam (KREDIT) 100% od garancija

Ponuda zajam (KREDIT) 100% od garancija bez ikakvih problema od 0 do 300 mjeseci od 2.000 euro za 60.000.000 eura na kamata od 2%.
Me Kontaktirati podaci: E-mail: angelina.samos@gmail.com
Whatsap...

Цена:4.000 €

   

Објавен на: 31.12.2019
Се продава куќа на Водно 500м2

Се провдава кука на Водно, локациски се наоаѓа во улицата на Укаринска Амасада.
Тел. за контакт: 078287498

Цена:750.000 €

   

Објавен на: 18.12.2019
Baraka vo Butel 1

Se prodava baraka (predzidana) so dogradba na
ul. Ho Si Min br 55b so markica i site dokumenti za nadgradba

Цена:1 €

   

Објавен на: 02.12.2019
ALUMINSKI I KOVANI OGRADI ,VRTENI SKALI, TENDA, KAPII, ZASTITNI RESETKI, SKALI, "SASKO-GIS"DOOEL.

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI
KAPII VRATI SPALNI TROSEDI DVOSEDI FOTELJI MASI STOLCINJA
KLUPI NADVORESNI I
VNATRESNI VRTENI SKALI CARDACI GARAZI SIBER VRATI NA DALINSKO OD...

Цена:40 €

   

Објавен на: 18.11.2019
Се продава куќа во Сопиште

Се продава куќа 118 м2 во Сопиште – комплекс Ветрило.
Комплексот се состои од 18 објекти. Oбјектите се распределени на два ката, приземје и кат. Во приземјето се сместени кујна со трпезарија...

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.11.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка