Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam kuka vo nas.Vlae

Prodavam kuka vo nas.Vlae...dva sprata po 90 m2. Potkrovje 80 m2. Garaza 40 m2 adaptirana za ziveenje. Dvorno mesto 70 m2. Uredna dokumentacija

Цена:25.000 €

   

Објавен на: 27.10.2019
Kuka vo Ilinden

Prodavam kuka vo I linden komplet opremena so dvorno mesto 1000m2

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.10.2019
Pecinci, Ašanja - staro domacinstvo - na prodaju

Staro domacinstvo u Ašanji, 25 -30 minuta od Novog Beograda prostire se na 54 ara, gradjevinskog zemljišta, u mirnoj ulici Janka Cmelnika. Širina placa uz ulicu preko 32m.
Sta...

Цена:15.000 €

   

Објавен на: 05.10.2019
se prodava kukja vo tetovo / се продава куќа во тетово

Се продава куќа, приземје, кат и подкровје плус подрум од 90м2 и дворно земјиште 120м2 на улица 181 бр. 43 до ОУ. “Кирил и Методиј„ позади новата џамија во населба “Единство&bdqu...

Цена:165.000 €

   

Објавен на: 04.10.2019
Куќа


Пишете во инбокс

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.10.2019
Спрат од куќа

Се продава спрат од куќа во строг центар на Кавадарци со површина од 70м2, деловен простор од 19м2 + подрум.

Kontakt: 078 345 553

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.09.2019
se prodava kuka vo Butel1

Se prodava kuka vo Butel1 na mirna i tivka lokacija. Povrsina na stanben prostor e e 200m2 so dvorna povrsina od 350m2. Kukata e na dva sprata so tri posebni vlezovi. Cista i uredna dokumntacija.li...

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.08.2019
Се продава куќа во Кисела Вода

СЕ ПРОДАВА КУЌА ОД 150 М2 (стамбена површина) и уште 120 м2 дворна површина, ВО КИСЕЛА ВОДА СКОПЈЕ - ЛЕГАЛИЗИРАНА,со комплетни документи, со два влеза погодна за две фамилии,и можност за доградба к...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 15.08.2019
Se prodava kukja vo Butel 2

Se prodava kukja vo butel 2 so prekrasen dvor celosno renovirana tvrda gradba so sopsveno parno na navta i na struja dvor 300m2 so letnikovec ,fontana letna kujna i red drugi raboti Kontakt 0762441...

Цена:120.000 ден.

   

Објавен на: 12.08.2019
Куќа во нас.Драчево со одлична локција

Се продава куќа во нас. Драчево, со одлична локација, во близина на поштата и главната улица. Во близина е големиот парк, пазарот и маркетите, амбулантата.
Куќата е реновирана, со два влеза, две ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.08.2019
Kuca na prodaju – Beograd, Visnjicka banja - 160.000eura,170m2

Nudimo povoljno na prodaju lepu i komfornoj kucu u Beogradu u Višnjičkoj banji, na placu od cca 6 ari– okruženu zelenilom u miru i tišini a samo 7 km od centra Trga Republike tj...

Цена:160.000 €

   

Објавен на: 01.08.2019
Се продава парцела во Чаир

Се продава парцела идеална за изградба на станбен објект. парцелата се наоѓа на ул.Ќемал Ататурк. поседува комплетна документација. подетално на тел.078208533

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 07.07.2019
Куќа во Радишани на Бел Камен/ Kukja vo Radisani Bel Kamen

Се продава семејна куќа 78м/2. Платени комуналии за 285м/2. Одлична местоположба. Со дворна површина од 665м/2 по имотен лист, на агол од главна и споредна улица, во непосредна близина на два марк...

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.06.2019
prodavam sprat od kuka vo Crnice

se prodava sprat od kuka 93 m2 so dvor 240 m2 koj e edna tretina od celokupniot dvor na ubava lokacija nad MVR vo Crnice , stanot se naoga na prv kat vo kuka od suteren kat i visoko potkrovje , so ...

Цена:120.000 €

   

Објавен на: 19.06.2019
Заем

Здраво, дали ви треба финансирање за вашите проекти? Дали ви треба финансирање за да го направите вашиот сон? Дали ви треба финансирање за плаќање на долговите? Дали ви треба финансирање за да купи...

Цена:50.000 €

   

Објавен на: 17.06.2019
Prodaja - Kragujevac nova kuca, centar

Prodajem novu kucu u Kragujevcu . Ulica Kosovska 70 , Centar , 145 kvadrata, uknjizena , 1.80 placa, upotrebna dozvola ,dve stambene jedinice . Prizemlje i sprat vrlo povoljno.
Telefon +381 64 5...

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.06.2019
prodavam Kuca i Niva vo Kumanovo

Se prodava Kuca 74m2 so Garaza i dr.pomosen objekt,voedno i Gradezno zemnjiste od 1530m2.koe moze da se koristi kako obrabotliva Niva.kucata ima 2Sobi 4x4m Kujna4x3m se naogja vo Kumanovo na ul.Nik...

Цена:50.000 €

   

Објавен на: 29.05.2019
Се продава спрат од куќа

Се продава прв спрат и дел од приземје со подрум-во куќа тврда градба.
1-от спрат содржи 5 соби, 1 купатило и 3 балкони (100м2)
Во делот од приземјето има подрум,тоалет и 1 соба.
Дворно место-115м2

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.05.2019
Продавам куќа во Волково

Продавам куќа во Волково, високо приземје 5 соби и подрум, место за две возила како и нова градба во склоп на дворот 25м2 со купатило. Делумно реновирана и комплетна докуемтација.

Цена:35.000 €

   

Објавен на: 16.04.2019
ITNO PRODAVAM KUKJA

Prodavam kukja vo naselba Kisela voda od 305m2 od koi 190 e kukjata a 115 dvorot.Dvokatna e i so prizemje.Ima dve spalni,dve dnevni dve kupatila i dve kujni,osven toa ima i dvor i terasa i podrum i...

Цена:160.000 €

   

Објавен на: 07.04.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка