Se prodava kukja vo Butel 2

ЦЕНА: 120000 мкд

Se prodava kukja vo Butel 2


Se prodava kukja vo butel 2 so prekrasen dvor celosno renovirana tvrda gradba so sopsveno parno na navta i na struja dvor 300m2 so letnikovec ,fontana letna kujna i red drugi raboti Kontakt 076244134 075245531Име:
Град:
Skopje
Телефон:
076244134
Објавен на:
12.08.2019

ЦЕНА: 120000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Zlate Mark
Град:
Skopje
Телефон:
076244134
Објавен на:
12.08.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка