Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Kukja

1. Vkupnata povrsina na dvornoto mesto e 805 m2

2. Vkupnata povrsina na kukjata e 281 m2 od koi:
- 17m2 e garaza so plus letna kujna so 3 prosotrii: dnevna, kujna i wc

Цена:130.000 €

   

Објавен на: 26.03.2019
Se prodava plac so kuka na Vodno

Se prodava plac so povrsina od 417 kadratni metri,so stara kuka na dva sprat.Na dobra lokacija na Vodno.Lice za kontakt 071225213

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.03.2019
Се продаваат две куќи во еден двор во топаана

Се продаваат две куќи во еден двор во топаана , кај сигурност , блиску до турскиот хотел . Вкупната површина со се дворно место е 485 м2. едната куќа има површина 50м2 со 4 соби , другата 70м2 со 5...

Цена:135.000 €

   

Објавен на: 28.02.2019
Kujka vo Prilep

Se prodava dvospratna kuka vo Prilep so dva vleza na ul. Kuzman Josifoski br 248. Kontakt preko Viber na broj +381 641164192

Цена:41.000 €

   

Објавен на: 24.02.2019
Prodavam kuca

Kuca vo Marino Ilinden 100 m I dvorno mesto 300 m za poveke informwcii na tel.078 398 475 I 075 702 343

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.02.2019
Kujka se prodava

Se prodava kujka vo Prilep ul Kuzman Josifoski broj 248 kujkata e na dva sprata i vizbi

Цена:41.000 €

   

Објавен на: 13.02.2019
se prodava kuka

se prodava kuka lepenka vo n dracevo povrsina 50m2i dvorno mesto 200m2

Цена:40.000 €

   

Објавен на: 10.02.2019
КУЌА СО АТРАКТИВЕН ПОГЛЕД НА ЕЗЕРО

Се продава куќа во село Трпејца, со непречен поглед на езеро и планината Галичица. Површината на куќата изнесува 240м2 и 100м2 дворно место. Поделена во вертикала на две идеални половини од по 120м...

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.02.2019
Се продава куќа и барака во нас. Драчево

Се продава куќа и барака во населбата Драчево.
Куќа 160м2 (два ката)
Барака 45м2
Дворно место 200м2

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.02.2019
Se prodava kukja vo CRESEVO

Kukja vo Cresevo 200m2 so plac 1000m2. Se naogja na glavna ulica, na prekrasno mesto so preubav pogled i cist vozduh na samo 12km od centar. Gorniot sprat e karabina, a dolniot e kompletno sreden. ...

Цена:85.000 €

   

Објавен на: 01.02.2019
Se prodava kukja

Se prodava kukja so povrsina od 200m²na ul JNA karsi albanska gimnazija blizu do zelen pazar.Kukjata e na dobra lokacija,samostojna i e novo gradena Cenata e povolna Informacii na tel :0754605...

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.01.2019
Prodazba na kuka ili zamena za stanovi

Se prodava ili mozna zamena na kuka vo Star Dojran,kukata e gradba 2013 god.kukata e 430 m2.kukata I'ma pokrien bazen od 42m2.sopstve bunar 50 m2.13 soncani kolektori.dvorna povrsina e 570 m2....

Цена:2 €

   

Објавен на: 23.01.2019
Prodazba ili zamena na kuka

Prodavam ili zamenuvam kuka vo Star Dojran
Gradba 2013 godina.kukata e na tri nivoa prizemje+dva kata so vkupna korisna povrsina of 430 m2 I 450 m2dvor bez kukata.kukata I'ma pokrien bazen 42...

Цена:1 €

   

Објавен на: 23.01.2019
KUKA DUKAN VO CENTAROT PRED PAZAROT VO STRUGA

PRODAVA KUKA PRED PAZAROT VO STRUGA NA GLAVNA ULICA ,2 KATA SO POSEBEN DUCAN OD 50M2 GARAZA,PODRUMI,CENTRALNO GREENJE,NA ,GOLEMO DVORNO MESTO NAPRED I POZADI .,EKSTRA LOKACIJA I MNOGU MIRNA I UBAVA...

Цена:220.000 €

   

Објавен на: 27.11.2018
Се продава куќа на 10 км од Скопје

Плац од 1100м2 ,ограден со вода ,струја,тел. и две куќи една на дваспрата 150м2 и друга од 25м2 ,гаража и др. пропратни објекти,пред с. Кадино

Цена:45.000 €

   

Објавен на: 16.11.2018
Kuka vo Gevgelija

SE PRODAVA KUKA OD 220 M², VKUPEN DVOR 590 M² I 3 DUKANI VO CENTAROT NA GEVGELIJA.

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.11.2018
Kukja vo selo ljubanista

Se prodava Kukja na 2 sprata so dvor vo selo Ljubanishta
Celosna povrshina 270m2 (od koi stanbena povrshina 100m2 i terasa od 30m2 so pogled na ezero)
So dva posebni vlezovi.
Urbanizirana so moz...

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.11.2018
Пропозиція про позику між серйозною особою

Пропозиція про позику між серйозною особою


Я особа, яка фінансує тих, хто цього потребує. Я пропоную безумовне фінансування людям, яким потрібні гроші для будівництва будинку, покупки автомобі...

Цена:1 €

   

Објавен на: 07.11.2018
Se prodava kukjaSe prodava kukja na ul JNA karsi albanska gimnazija blizu do zelen pazar.Kukjata e samostojna na dobra lokacija i e novo gradena Kukjata e na dva sprata so povrsina od 200m2 Cenata e povolna In...

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.10.2018
Kuca, Beograd, Visnjicka banja, 175m2+7ari – Prodaja 

Ako želite da živite u lepoj komfornoj kuci u Beogradu u Višnjickoj banji na placu od cca 7 ari– okruženi zelenilom u miru i tišini a samo 7 km od centra Trga Republike&nbs...

Цена:1 €

   

Објавен на: 24.10.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка