Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се продава куќа

Продавам куќа во Сарај, зад уметничката улица. Дворот на куќата е огромен, 2000м2. Самата куќа има 160м2.

Куќата располага со 3 соби на горниот спрат, вц плус две тераси, а на долниот спрат огро...

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.07.2018
Prodavam kuka

Se prodava edinecka kuka vo Bitola na prekrasna lokacija vo Brusnicka naselba, so pogled na Pelister, dvor so borovi i brezi, kukata e vo odlicna sosotojba so se potrebno za ziveenje. Kukata e na e...

Цена:1 €

   

Објавен на: 10.07.2018
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО Ш.ОРИЗАРИ ХИТНОО!!!

Текст:
се продава нова куќа во населба шуто оризари Куќата се наога во одлична локација поточно кај пругата во шуто оризари нова куќа изградена пред 8 години со две дуќани куќата има 300 м2 + 200 ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.07.2018
prodavam sprat od kuka vo Crnice so dvorno mesto

se prodava sprat od kuka 93 m2 so dvor 240 m2 koj e edna tretina od celokupniot dvor spratot e na prvi kat vo kuka od prizemje sprat i potkrovje , so poseben vlez i cista dokumentacija kako za stan...

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.06.2018
ПРОДАВАМ КУЌА ВО ПРЖИНО

Продавам куќа во Пржино кај последна 16 автобуска. Површина на цел плац е 300m2 , а куќата е на површина од 85m2 и се состои од приземје и кат, а целата станбена површина изнесува 150m2 . Горниот ...

Цена:130.000 €

   

Објавен на: 24.06.2018
Водно-куќа

Куќа на водно на главна улица, со двор, гаража...
Подрум со спремен дуќан со приод од главна улица.
Приземје кое може да се користи како засебен дел за живеење-со купатило кујна , спална и дневна...

Цена:230.000 €

   

Објавен на: 21.06.2018
Prodaje se kuca u Labunistu,Struga

Prodaje se kuca od 70m2 sa placem preko 1500m2.Kuca se nalazi u Labunistu,plac ima izlaz na tri ulice i nalazi se na odlicnom mestu.Kuca je ne zavtsena i u kuci ima sþruke,vode,kanalizacija.K...

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.06.2018
Ekskluziven imot

Prodavam imot vo Sopiste na naj ubavata lokacija na glavniot pat.imotot e na 8km od centarot na Skopje so prekrasen poglet kon solunska glava.se navoga na nadmorska visocina600m so nad 300 soncevi...

Цена:1 €

   

Објавен на: 31.05.2018
Kuca Vrcin, opstina Grocka, Beograd- prodaja

Prodajem dvojnu kucu po horizontali. Sprat i prizemlje. Zemlja 941 m2.
Na spratu komforan namesten trosoban stan od 75m2.
Prizemlje se može lako adaptirati u stambeni ili poslovni prostor.
Le...

Цена:39.000 €

   

Објавен на: 19.05.2018
mnogu dobra lokacija

kuka vo selo ramne ohrid

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.05.2018
nedviznini

se prodava kuka vo selo ramne ohrid

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.05.2018
Kuca, Beograd, Visnjicka banja, 175m2+7ari - Prodaja 

Prodajem kucu 175m2+7ari placa u Visnjickoj banji.
Ako zelite da zivite sa uzivanjem i zadovljstvom u lepoj kuci u Beogradu u
Visnjickoj banji - okruzeni zelenilom i cvecem i cistim vazduhom ...

Цена:173.050 €

   

Објавен на: 07.05.2018
Se prodava ili menuva baraka dajte ponuda za bilo sto

Se prodava demontirana baraka so kompletni prozorci i vrati i krov znaci se komplet za da ja montirate i da dobiete baraka od 70kvadrati.
Tel.078 33 13 79
078 418 101

Цена:5 ден.

   

Објавен на: 06.05.2018
Куќа - Карабина последна 57ца - Козле

Се продава карабина на ул.Козле 12 во населба Средно Нерези - Козле, Општина Карпош.
Куќата е со одобрение за градба, а земјиштето има маркица за градба П+2+П.
Куќата е на два спрата од кои на вт...

Цена:149.500 €

   

Објавен на: 17.04.2018
SE PRODAVA LUKSUZNA KUKA VO ZLOKUKANI

IMPULS AGENCIJA prodava imot od 780m2 kuka i 2220 m2 dvorna povrshina vo Zlokukani do kompleksot so ezeroto.
Kukata raspolaga so golema dnevna soba vo koja ima kamin,so golema kujna i 6 spalni sob...

Цена:100.000.000 €

   

Објавен на: 17.04.2018
FRIDGE COMPRESSOR SCRAP == €200 Per MT

RECYCLING DEVELOPMENTS LTD is a well-known Exporter and Supplier of various Ferrous and Non Ferrous Metal such as

ALUMINUM EXTRUSION 6063 SCRAP == €750 Per MT
COPPER WIRE SCRAP === €...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 17.04.2018
Baraka

Prodavam baraka vo naselba zelezara

Цена:63.000 ден.

   

Објавен на: 15.04.2018
Куќа во ПИНТИЈА

Се продава Куќа во Нас. ПИНТИЈА НАД УЧИЛИШТЕТО

Цена:70.000 ден.

   

Објавен на: 15.04.2018
Se prodava kukja vo Radishani

Se prodava kukja prv sprat 70 kvadrati ima dve spalni sobi dnevna i kujna so trpezarija i ogradena staklena terasa i nisko prizemje 35 kvadrati podrumski prostorii so moznost da se spremat za zivee...

Цена:75.000 ден.

   

Објавен на: 13.04.2018
KUKJA VO MADZARI, POSHTA

IMPULS AGENCIJA prodava kukja vo naselba Madzari, vo blizina na poshtata. Kukjata e vo solidna sostojba, so povrshina od 140m2 na prizemje i kat so dva posebni vleza, i dvorna povrshina od 300 m2 ...

Цена:95.000 €

   

Објавен на: 10.04.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка