Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Izdavam kukja na Vodno

Se izdava kuka na 2 sprata, vo blizina na vlezot od drzavna bolnica, kukata e so 2 vleza edniot e sprema ulica drugiot sprema dvorot i e na mnogu mirna lokacija. edniot sprat e kompletno opremen a ...

Цена:600 €

   

Објавен на: 16.10.2018
Prodavam mesto vo prekrasna lokacija vo Ohrid

Се продава плац на ул.Ванчо Питошески бр. 16 во Охрид, во близина на маркетот Тамаро кај старата Скопска пивара. Вкупната квадратура на плацот е 488м2.
На плацот има две засебни куќи, Приземје + 1...

Цена:130.000 €

   

Објавен на: 05.10.2018
Издавам кат и поткровје од куќа во Влае

Издавам еден кат од куќа во Влае со големо поткровје, комплет наместен и реновиран, 200 м2, со пособен влез, сопствено парно на струја, клима. На катот има голем салон, два спални, два тоалети, две...

Цена:450 €

   

Објавен на: 02.10.2018
se prodava kukja vo veles

se prodava dvospratna kukja vednas vseliva,so garaza dve golemi tarasi,so dvorno mesto od 50m2,so dve kupatila i 6 sobi vkupna povesina 200m2.cena po dog
tel.075735771 Goran

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.09.2018
Продавам

Продавам куќа 140м2 корисна површина нова градба .

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.09.2018
Prodaje se !!!

Ekonomik montažni kontejneri su dimenzija 6,00 x 2,40 m2. Kontejner ima pvc stolariju, jedna vrata dimenzije 0,90 x 2,00 m2 i prozor dimenzije 1,00 x 1,20 m2. Na podu je postavljen laminatni parket...

Цена:2.700 €

   

Објавен на: 26.09.2018
Продавам куќа

Продавам куќа на Водно,со маркица за зграда

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 24.09.2018
КУЌА ВО СКОПЈЕ

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО СКОПЈЕ (ОПШТИНА ЦЕНТАР) НА СУПЕР ЛОКАЦИЈА.
КУЌАТА СЕ НАОЃА НА 500 МЕТРИ ОД МАКЕДОНСКА ТЕЛЕВИЗИЈА

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.09.2018
Abortion Clinic| Abortion Pills for sale DR GRACE 0718032701 Abortion in Diepsloot, Cosmo City, Honeydew.

Abortion Clinic| Abortion Pills for sale DR GRACE 0718032701 Abortion in Diepsloot, Cosmo City, Honeydew.
Dr Grace women`s clinic offers services like: un wanted pregnancies, pregnant termination,...

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.09.2018
Izdavam

Izdavam ili Prodavam kuka so dva vlezovi pogodna za ziveenje na mladi so roditeli..

Цена:По договор

   

Објавен на: 07.09.2018
KARABINA

Se prodavava karabina od221 kvadrati na atraktivna lokacija. Nova gradba so namesteni nadvoresni prozori i vrati. Ima podrum, prizemje i potkrovje so tri balkoni.

Цена:55.000 €

   

Објавен на: 04.09.2018
izdavam finska baraka

izdavam finska baraka 65 m2 Taftalidze kaj Sitimol,dvor,internet,soncevi kolektori

tel za kontakt.075 532 747

Цена:170 €

   

Објавен на: 03.09.2018
Продавам куќа во Катланово

Продавам куќа во Катланово,на 2 спрата со 5 соби, купатило со дворно место 1000 м2. Куката поседува уреден имотен лист има летна кујана летниковец,базен и влез од две страни.
Водоцодна мреза од ка...

Цена:39.000 €

   

Објавен на: 25.08.2018
Издавање барака

Издавам финска барака, 65м2 трособна, Тафталиџе кај Сити Мол. Двор (не за куче), гаража, интернет, тв, соларна вода. телефон 075-532-747

Цена:170 €

   

Објавен на: 22.08.2018
Prodavam kuka

Se prodava nova kuka vo Volkovo
105 metri kvadratni
800 metri kvadratni plac
Kukata ima tri sobi plus dnevna so trpezarija plus kujna i se razbira kupatilo so wc

Цена:92.000 €

   

Објавен на: 20.08.2018
Se izdava ponova kukja 100m2+50m2 na Vodnjanska,Centar

Se izdava ponova kukja na Vodnjanska ,Centar za deloven prostor ,100m2+50m2 suteren.Opremena i klimatizirana.Suterenot e poplocen so wc i klima i vnatresen i nadvoresen vlez.Sliki na baranje .names...

Цена:490 €

   

Објавен на: 13.08.2018
Se prodava kuka/kujka so plac na Teferic vo Pripor

Се продава куќа со вкупна површина од 180 m2 и дворно место од 370 м2,куќата се наоѓа во Населба Припор на теферич,100 метри под Сончев Град,куќата е на многу мирно место во цената е фклучена и дог...

Цена:61.000 €

   

Објавен на: 07.08.2018
Se prodava kukja vo Nova Bitola (kaj bolnicata)

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.08.2018
Продавам куќа во населба Жданец

Се продава барака лепенка 49 м2, со помошен објект 9м2 и двор 324 м2.
Имотот се наоѓа на ул. Жданец бр.44а Скопје. Дворот е трансформиран со дозвола
за градба од 195 м2 и висина на венец 8,7 м с...

Цена:85.000 €

   

Објавен на: 30.07.2018
Prodavam kuka vo Vlae

Prodavam kuka vo Vlae prv gazda. Kukata ima 400 m2 so dvor od 2ara. Kukata e luksuzno gradena 1975. Ima prizemje, prv i vtor sprat I golema terasa na krovot. Prizemje: dve garazi kujna so trpezari...

Цена:320.000 €

   

Објавен на: 14.07.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка