Издавање барака

ЦЕНА: 170 €

Издавање барака


Издавам финска барака, 65м2 трособна, Тафталиџе кај Сити Мол. Двор (не за куче), гаража, интернет, тв, соларна вода. телефон 075-532-747Објавен на:
22.08.2018

ЦЕНА: 170 €

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
22.08.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка