Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
LUKSUZNA VILA NA VODNO

IMPULS AGENCIJA iznajmuva nova luksuzna vila na Vodno, vo miren i eliten del od gradot. Kukjata e so povrshina od 300m2 , moderno i luksuzno opremena, na dva kata prizemje- na koe ima golema dnev...

Цена:4.500 €

   

Објавен на: 09.02.2018
Издавање на куќа во Драчево

Се издава куќа во Драчево.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 08.02.2018
prodavam baraka kaj NOVA vo taftalige 1 na bukureska

prodavam baraka (od ceskite)kaj NOVA vo taftalige 1 na bukureska so dvor 0d 500 m2 I zidana garaza.

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.02.2018
Двокатна куќа - Долно Оризари - Битола

Се продава двокатна куќа во Долно Оризари - Битола , со дворно место од 340 m2(метри квадратни). Цена по договор ,за повеќе информации јавете се на 072 617 353.

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.02.2018
Se prodava kuca na ul.Nikola Tesla br.1 (Vranjsko dzade)

Се продава куќа + дворно место 300м2 на ул.Никола Тесла бр.1 ( Врањско џаде)
Цена по договор
Информации на тел. 075/893-800
Жико

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.02.2018
Брза и сериозна понуда за заем

Ставам на располагање заем од 1000 до 500.000 евра во многу едноставни услови за секој кој може да плати. Исто така, направам инвестиции и заеми кај поединци од сите видови. Нудам кратки, среднороч...

Цена:58.600 ден.

   

Објавен на: 02.02.2018
кука во баби 5

продавам плац 340м2 и приземје од 100м2 нова градба платени сите давачки и комунали за оште 1спрат

Цена:30.000 €

   

Објавен на: 02.02.2018
PREKRASNA SAMOSTOJNA KUKJA VO TAFTALIDZE 1

IMPULS AGENCIJA iznajmuva prekrasna samostojna kukja vo Taftalidze 1. Kukjata e so povrshina od 140 m2, na dva kata,kompletno i moderno uredena so mebel i bela tehnika. So golema dnevna soba so ku...

Цена:600 €

   

Објавен на: 01.02.2018
Продавам куќа

Се продава куќа во населба Драчево на одлична и мирна локација, во близина на ОУ и пазарче.

Цена:38.000 €

   

Објавен на: 01.02.2018
LUKSUZNA KUKJA VO TAFTALIDZE 500M2

IMPULS AGENCIJA iznajmuva kompletno opremena luksuzna kukja vo Taftalidze vo blizina na Gorgi Dimitrov. Kukjata e so povrshina od 500m2 na tri kata so golema dnevna soba so moderna kujna i prostr...

Цена:1.800 ден.

   

Објавен на: 31.01.2018
Nova Luksuzna kuka vo Kozle

Impuls Agencija prodava nova luksuzna kuka na atraktivna lokacija vo Kozle so o povrshina od 220m2. Kukjata e na tri kata so sopstveno parno greenje gradena so energetski pasosh i solarni paneli. I...

Цена:225.000 €

   

Објавен на: 31.01.2018
Brzo i pouzdano ozbiljno financiranjePozdrav,
Na raspolaganju vam sam kredit od 5000 EUR do 1.500.000 EUR na vrlo jednostavan način svim ljudima koji mogu vratiti novac. Također sam uložio

Цена:400 €

   

Објавен на: 29.01.2018
prodavam kuca

kuca od 110 kvadrata.so plac od 740 kvadrata vo centar na brvenica na glavniot pat

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 27.01.2018
LUKSUZNA VILA VO BARDOVCI

ИМПУЛС АГЕНЦИЈА издава луксузна куќа во Бардовци. Куќата се наоѓа во комплекс (Бели Вили)со 8
куќи со сопствено обезбедување. Куќата има површина
од 280 м2. Има гаража за две возила од 30 м2,
...

Цена:1.250 €

   

Објавен на: 22.01.2018
prodazba na kuka

se prodava baraka so dogradba vo naselba lisice od 172m2 zaedno so podrum garaza i terasa i dvorno mesto od 722m2 so sopstveno parno ne e lepenka tel:070237901

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.01.2018
Prodavam kuca

prodavam kuca so deloven prostor vo Struga

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.01.2018
ponude kredita između privatne osobe


Bok
Morate potražiti zajam ili podići svoje dionice ili za projekt ili kupiti stan, ali na žalost, banka pita o uvjetima u kojima niste u mogućnosti, ja sam osoba koja vam može pomoći zajmove od...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 21.01.2018
Kuka gene male bitola

Kuka vo bitola gene male-braka miladinovci 6 stambena povrsina 41 m2 i dvorna povrsina 68 m2

Цена:22.000 €

   

Објавен на: 18.01.2018
Ponuda kredita 100% od garancija 2.000 euro za 60.000.000 eura

Ponuda kredita 100% od garancija bez ikakvih problema od 0 do 300 mjeseci od 2 000 euro za 60.000.000 eura na kamata od 2%.
Me Kontaktirati podaci: E-mail: sanchezaline24@gmail.com/Whatsapp ili V...

Цена:6.000.000 €

   

Објавен на: 16.01.2018
Se prodava itno kuka vo selo Bulacani so gradezno zemjiste od 700m2

Se prodava itno kuka vo selo Bulacani so gradezno zemjiste od 700m2 cena 17 000 evra kontakt telefon 076-842-305

Цена:17.000 €

   

Објавен на: 14.01.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка