КУЌА ВО СКОПЈЕ

ЦЕНА: По договор

КУЌА ВО СКОПЈЕ


СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО СКОПЈЕ (ОПШТИНА ЦЕНТАР) НА СУПЕР ЛОКАЦИЈА.
КУЌАТА СЕ НАОЃА НА 500 МЕТРИ ОД МАКЕДОНСКА ТЕЛЕВИЗИЈАГрад:
Скопје
Телефон:
077579925
Објавен на:
23.09.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Донче Николовски
Град:
Скопје
Телефон:
077579925
Објавен на:
23.09.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка